Προς το περιεχόμενο

Μήνυμα ελλιπούς ελεύθερου χώρου στο ConvertXToDVD


empire21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρησιμοποιω το convertxtodvd για την μετατροπη αλλα μου δημιουργηθηκε ενα προβλημα.Οταν παω να κανω μια νεα μετατροπη μου εμφανιζει το μηνυμα πως πρεπει να εχω χωρο στον δισκο τουλαχιστον 4,3gb.Το θεμα ομως ειναι οτι εγω εχω ελευθερα γυρω στα 10gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις άλλο σκληρό, ή αν έχεις άλλο partition δες αν υπάρχει φάκελος με όνομα παρόμοιο του prog. Ή μέσα απ' το πρόγραμμα δες που αποθηκεύει τα temporary files.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλον κατι αλλαξε στις ρυθμισεις γιατι την τελευταια φορα εκανα επαναφορα ρυθμισεων.Τωρα ομως που μπορω να βρω κατι ενδεικτικο για να τις διορθωσω ξανα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε ο τίτλος για να γίνει αντιπροσωπευτικότερος του προβλήματος και διαγράφηκαν μηνύματα που έκαναν χρήση greeklish. Παρακαλώ, μην αγνοείτε τους όρους χρήσης του forum.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε ο τίτλος για να γίνει αντιπροσωπευτικότερος του προβλήματος και διαγράφηκαν μηνύματα που έκαναν χρήση greeklish. Παρακαλώ, μην αγνοείτε τους όρους χρήσης του forum.

 

Ευχαριστώ.

 

συγνωμη ξεχαστηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ξεκινήσεις να φτιάξεις ένα νέο project, πριν αρχισει να το δημιουργεί ακόμη θα σε πει και την τοποθεσία που το αποθηκεύει. (π.χ. C:\My Documents\My Videos).Εκεί μπορείς εσύ να αλλάξεις την τοποθεσία (πολύ πιθανο με browse) αποθήκευσης σε κάποιο άλλο partition ή σκληρό με περισσοτερο ελευθερο χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...