Προς το περιεχόμενο

κινητο απο ebay?


alt10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ,

απο τον προηγουμενο μηνα αρχισα να ψωνιζω απο ebay πολλα πραγματα χαλασα κανα

1000 δολαρια για αρχη ειναι πολυ εθιστικο.Μεχρι τωρα ολα καλα και οι πωλητες και ολα αλλα ειναι κατι που μου την εχει δωσει.Εχω βαλει στο ματι αυτο το κινητο http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250210875316&_trksid=p2759.l1259&_trksid=p2759.l1259

δεν εχω αγορασει ξανα κινητο απο αλλη χωρα και δεν ξερω τι παιζει εστηλα μαιλ στον πωλητη αλλα δεν απαντα οριστε και το μαιλ

 

i am interested about this item and i have some questions

1)what it is going on with warantee in greece

2)are you going to give a recipe that i bought from you

3)did the phone supports greek language

4)very important could i sent a message in greek

5)could i use in any greek network

than you

 

αυτος δεν μου απανταει και σας ρωτω αν μπορειτε να μου απαντησετε σε αυτες τις ερωτησεις? και οτι αλλο νομιζετε οτι πρεπει να ξερω ... και καταρχην αν αξιζει

 

ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι μπορείς να το βρεις και Ελλάδα αυτό το κινητό σε αυτά τα λεφτά. Θα σου πρότεινα να το πάρεις από έξω μόνο λόγω χρώματος αλλά το άσπρο υπάρχει και Ελλάδα.

 

Από εκεί και πέρα... δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λεφτα δεν ειναι τα ιδια σε καμια περιπτωση ολα τα 'νομιμα' μαγαζια πανω κατω το εχουν 240-280 ευρω ενω εκει το βρισκω γυρω στα 160 ευρω

εμενα με νοιαζει τι παιζει με την εγγυση στην ελλαδα υσχιει και πανω απο ολα να μποωρω να στειλω μυνημα με ελλινικους χαρακτηρες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λεφτα δεν ειναι τα ιδια σε καμια περιπτωση ολα τα 'νομιμα' μαγαζια πανω κατω το εχουν 240-280 ευρω ενω εκει το βρισκω γυρω στα 160 ευρω

εμενα με νοιαζει τι παιζει με την εγγυση στην ελλαδα υσχιει και πανω απο ολα να μποωρω να στειλω μυνημα με ελλινικους χαρακτηρες???

 

οκ... δεν το συνεχίζω αν και δεν είναι όπως τα λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικα το πιθανοτερο να μην εχει και να χρειαστει να πας στην ericsson να τα βαλεις με μια επιβαρυνση γυρω στα 15 ευρω, γιατι ως γνωστο αν δεν εχεις αποδειξη αγορας η ericsson δεν αναγνωριζει τιποτα...προσωπικα δεν βρισκω κατι συμφερον στην συγκεκριμενη αγορα τηλεφωνου, ασε που μπορει να εχεις προβλημα στην παραλαβη. Εχω ακουσει πολλους που κανουν αγορες απο το αμερικανικο ebay τους τα κραταν στο αεροδρομιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αν ημουν στη θεση του θα σου απαντουσα ως εξης

1) don't know..

2)it's called a receipt not recipe..it's not cooking...and no i don't give receipts for this piece of junk...

3)obviously

4)maybe important for you but not for me

5)yes you can/no you cannot

 

αν ειναι ιδιωτης τι αποδειξη να σου δωσει?ταμειακη και σφραγιδα απο πισω? αποδειξη ειναι το ιδιο το πειπαλ

αν ειναι 160 ευρω να σκεφτεις και μονο μηπως παιζει για κλεμενο κλπ εξου και ο λογος να μην απανταει..τοσο δεν σου κοφτει?

 

τωρα ειδα οτι ο τυπος ειναι αμερικανος...φανταζομαι τι σκεφτεται τωρα...

"i was watching nascar and drinking beer and uh! a noob told me about greece?what the fuck is that? maybe in canada

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...