Προς το περιεχόμενο

Πρωτάκουστο σπαστικό πρόβλημα!!


ntg1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν...:-D

Γελάω επειδή είναι για γέλια!!

Πέρασα κάποια κομμάτια με τον Windows Media Player στο PC!

(Έχω τον WMP11 με Windows Vista)!.

Αυτά μπήκανε (κλασικά) σε ένα φάκελο στο "Η μουσική μου" με τίτλο "Άγνωστο άλμπουμ"!

Τα μετονομάζω, τα κάνω αποκοπή και επικόλληση σε άλλο φάκελο...

Σβήνω τον προηγούμενο φάκελο & μετά από κανα πεντάλεπτο δημιουργείται πάλι ο ίδιος φάκελος όπως ήταν πριν, τα κομμάτια μέσα είναι όπως ήταν πριν τα μετονομάσω και μάλιστα ο φάκελος "άγνωστο άλμπουμ" έχει σημερινή ημερομηνία δημιουργίας!!:-D

Αυτή η διαδικασία γίνεται εδώ & 3 μέρες!!!

Τα τραγούδια βγαίνουν απο'κει που τα αποθήκευσα και ξαναμπαίνουν εκεί που πρωτομπήκανε!!!

Τι συμβαίνει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πρόλαβες να ρωτήσεις τον Βασιλάκη τον Θυρωρό που τα έφτιαξε...έφυγε προχτές!

συγνώμη κιόλας για την ειρωνία αλλά όπως είπες είναι γελοίο...

κοίτα να κλείσεις τελείως τον media player (όλες τις σχετικές με αυτόν εφαρμογές) από task manager και ξαναπροσπάθησε!

στο τέλος βρές ένα άλλο πρόγραμμα να τα κάνεις rip (αν αυτό είναι που έκανες)

η έσχατη λύση έχει διάφορα ονόματα όπως

SuSE 10.3, ubuntu, Red Hat linux και άλλα τέτοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μόλις έκλεισα το emule (που στην ουσία διαβάζει αυτά τα αρχεία επειδή τα έχω ορίσει ως κοινόχρηστα), δεν μου τα ξανάλλαξε! Πολύ πιθανόν επειδή έτρεχε συγχρόνως το emule, τα windows να τοποθετούσανε τα αρχεία στην ίδια θέση που τα διάβαζε ένα "δεύτερο" ανοιχτό πρόγραμμα την ίδια ώρα!

Anyway... αν αυτή ήταν η τελευταία φορά, μάλλον αυτό συμβαίνει!

Thanx πάντως... και χαιρετίσματα στον Βασιλάκη τον Θυρωρό!!

"Όσα αντέχει η πλάτη του καθενός" πες του!!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απενεργοποιησε το media player να κατεβαζει πληροφοριες απο το internet για τα κομματια και αδειασε τη library του και δες αν αλλαξε τπτ

 

Αυτό θα το κάνω οπωσδήποτε, επειδή βαρέθηκα κάθε φορά που βάζω ένα κομμάτι να παίζει, να μου αλλάζει φωτογραφία ο φάκελος στον οποίο το έχω αποθηκευμένο...

Thanx!!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...