Προς το περιεχόμενο

3.90M33 Universal Easy Installer


koutsou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3.90M33 Universal Installer By koutsou

 

Οδηγίες - Σχόλια:

Η παρακάτω εφαρμογή δημιουργήθηκε από εμένα και σας βγάζει από τον κόπο να βρίσκεται 1-1 τα αρχεία και να αναρωτιέστε τι θα βάλετε και που. Απλά επιλέγεται τον τύπο που PSP σας και το πρόγραμμα περνάει αυτόματα τα απαραίτητα αρχεία(π.χ. στο phat περνάει το 1.50 kernel στο slim όχι). Απλά μετά τα τρέχετε από το Psp σας.

 

390M33_Easy_Installer_2.gif

390M33_Easy_Installer_1.gif

 

Download 3.90M33 Universal Installer By koutsou.

 

PspEmulation.pspuae.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σας ευχαριστώ παιδιά. Όσο για το Link ναι δικό μου το λάθος. Αφού έκανα update το πρόγραμμα και ξέχασα να αλλάξω το Link! Τώρα δουλεύει μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που ρωτάω και εδώ αλλα έχω το εξής πρόβλημα!Όταν βάζω για να γίνει η διαδικασία μου βγάζει unpacking... done

please wait... και μένει έτσι για πάρα πολλες ώρες!Έχω την custom 3.52 m33-3 αλλα δεν ξέρω τι παίζει!Μήπως πρέπει να βάλω κανα kernel add on?

Αυτή τη διαδικασιά την εχω ακολόυθήσει και με το δικό σου easy installer και με άλλους που κυκλοφορούν αλλά και χειροκίνητα!Οποιος ξέρει θα με βοηθήσει αφάνταστα,ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι γιατι εχω μείνει λιγο πίσω όπως φαίνεται.Εγώ που έχω την 3.03 OE-C αξίζει να το κατεβάσω το πρόγραμμα?Τι ακριβώς κάνει???(Σορυ για την χαζή ερώτηση....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...