Προς το περιεχόμενο

Απορια για bluetooth ακουστικα


Greg7vas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλισπερα σε ολους. Ξερει κανεις αν τα ακουστικα bluetooth κινητου πιανουν για υπολογιστη (με adapter εννοειται).Η λογικη λεει ναι αλλα δεν κανεις δε μπορει να ειναι σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για τα ακουστικά. Οτι συνδέεται με το πισι θελει drivers για να παίξει.

 

Εμενα παιζει το bt, μια χαρά, αλλα μου ζητά drivers οταν συνδέω το ακουστικό και δεν το αναγνωριζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει ας το ξαναγράψω τρίτη φορα.

 

Για τα ακουστικα. Το adapter ειναι ενσωματωμενο στο laptop και λειτουργεί τέλεια. Βλεπει το ακουστικό, αλλα δεν το χρησιμοποιεί ως συσκευη ηχου γιατι ζητάει drivers. Οτι ειδα σας λεω.

 

Οτι συνδεθει με το πισι θελει drivers (ισως να υπαρχουν ενσωματωμενοι στο λειτουργικο αλλα και παλι) οποτε ναι, το ακουστικο μου ζητησε drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα jabra προσπάθησα.

 

To ep630 νομιζω; Εχω πεταξει την συσκευασια. Δε λεω οτι δε γινεται, απλα σιγουρεψε οτι υπαρχουν drivers για αυτο που θα παρεις, κοιτα στο site του κατασκευαστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει ας το ξαναγράψω τρίτη φορα.

 

Για τα ακουστικα. Το adapter ειναι ενσωματωμενο στο laptop και λειτουργεί τέλεια. Βλεπει το ακουστικό, αλλα δεν το χρησιμοποιεί ως συσκευη ηχου γιατι ζητάει drivers. Οτι ειδα σας λεω.

 

Οτι συνδεθει με το πισι θελει drivers (ισως να υπαρχουν ενσωματωμενοι στο λειτουργικο αλλα και παλι) οποτε ναι, το ακουστικο μου ζητησε drivers.

 

σε εμένα πάντως ένα headset nokia παίζει μια χαρά και το βλέπει κανονικά σαν headset το pc χωρίς drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...