Προς το περιεχόμενο

"Jumper" w. Samuel L. Jackson


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://io9.com/351854/anakin-to-windu-dont-tase-me-bro

 

Τώρα μόλις άκουσα για αυτή τη ταινία. Φαίνεται ενδιαφέρουσα.. :whistle:;)

Από το imdb

 

A genetic anomaly allows a young man to teleport himself anywhere. He discovers this gift has existed for centuries and finds himself in a war that has been raging for thousands of years between "Jumpers" and those who have sworn to kill them.

 

http://www.imdb.com/title/tt0489099/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην ειχα σταμπαρει καιρο,σεναριο κ ο τυπος των μπατμαν του νολαν,γενικα οι φαν των heroes, ,οπως κ εγω,μου φαινεται πως θα ενθουσιαστουν...ωραιο το τρεηλερ,ωραιοι ηθοποιοι,κομικσοατμοσφαιρα,γουσταρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αγαπημένος μου μαύρος ηθοποιός(γαμώτο, ακούγεται ρατσιστικό!),που όμως έχει αρκετές μετριότητες στο ενεργητικό του. Συμπρωταγωνιστεί δε, με έναν από τους πιο αντιπαθητικούς (ανεξαρτήτου αποχρώσεως!) ηθοποιούς/κουνελάκια άλλοτε σοβαρών δημιουργών. Μου μυρίζει πατάτα. Καυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλη σκεψη λαθος εκτέλεση

 

τα πρώτα 15 λεπτά κατι λενε

 

το χειρότερο ειναι οτι το επίπεδο των διαλόγων ειναι δημοτικού

ειδικα μεταξυ γκομενας κ πρωταγωνιστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρολο που παω πολυ την Rachel Bilson (the OC) και τον Hayden Christensen(Life As A House,Star Wars) και φυσικα τον Samuel Jackson,η ταινια φαινεται ε....πως να το πω διακριτικα,ψιλο μαπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Παρολο που παω πολυ την Rachel McAdams (the OC) και τον Hayden Christensen(Life As A House,Star Wars) και φυσικα τον Samuel Jackson,η ταινια φαινεται ε....πως να το πω διακριτικα,ψιλο μαπα.

 

Rachel Bilson...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουχ,απ'οσους το ειδαν κ ξενερωσαν,μπηκα κ εγω σε σκεψεις..γαμωτο,κ μαρεσει το τρεηλερ,φαινεται nice stuff...κατσε να βγει κ βλεπουμε ποια αγουσα θα παρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...