Προς το περιεχόμενο

αλλαγη μοντεμ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα,

εχω κανει 3 συνδεσεις double play σε 3 σπιτια μου και σε ολα μου εστειλαν το πακετο με το fritz box wlan7140 τωρα μου εστειλα ενα αλλο πραγμα που δεν με ικανοποιει το netfaster το εχουν στειλει εδω και 3 μερες αλλα δεν το θελω πριν παρω στην Τ.Υ. της HOL υπαρχει καποιο tip το οποιο να χρισημοποιησω για να μου στειλουν το fritz ειναι αναγκη???

σκεφτικα να τους πω οτι με το fritz συνχρωνιζει καλυτερα δεν ξερω κατι βλακιες σκεφτομουν εσεις εχετε καποια αποψη ???

ευχαριστω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο φιλε πολυ καλο αλλα κατι ακομα ο αδερφος μου εκανε την βλακεια και το εβαλε σε λειτουργια πειραζει τι να τους πω για αυτο ....

αν μου φερουν αντιρηση γενικα ???( δεν θα τους πω απο την αρχη οτι το εχω ανοιξει αλλα λεμε τωρα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτηκα να τους πω οτι τους το ειχα πει πριν κανω την αιτηση και μου ειπαν πως θα μου στειλουν το fritz ? αλλη ιδεα?

 

και αυτο σωστο.τωρα αν ειναι να στο δανεισουν το fritz τοτε αγορασε το καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το κολπο σου φιλe pouline αλλα τελικα μου ειπαν πως δεν ειναι διαθεσιμα πια τα fritz !!!αλλα δεν θα το αφησω ετσι

μπορω με καποιο τροπο να μαθω αν δινουν ακομα fritz?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...