Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με nvidia 8600gt


xania4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά πήρα την συγκεκριμένη κάρτα αλλά έχω πρόβλημα με τα games.Συγκεκριμένα το neverwinternights 2 έπαιζε με 16 fps.Το cs έπαιζε μόνο με 60 fps.Και το age of mythology που έβαλα μέχρι κολλούσε στο campaign του.Τι τρέχει?Ορίστε και μια φοτό με το cs:

2002301621087836428_rs.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1024x768.Καλά το aof μπορεί να είχε πρόβλημα γιατί ήταν από το θείο το campaign μόνο δεν έπαιζε.Αμα έπαιζες μία τυχαία πίστα custom έπαιζε τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1024x768.Καλά το aof μπορεί να είχε πρόβλημα γιατί ήταν από το θείο το campaign μόνο δεν έπαιζε.Αμα έπαιζες μία τυχαία πίστα custom έπαιζε τέλεια.

το cs με ποσα fps ηθελες να το παιζεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι πολύ λίγα τα 60 δεν ξέρω λογικα με 100+

εγω με 8800gts και το παιζω με 60..μια χαρα ειναι...αν θες να δεις την επιδοση της καρτας σου κατεβασε ενα crysis και δες εκει με ποσα θα παιζεις....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα 60fps είναι τα max που έχει πιάσει δες, αν είναι ενεργοποιημένο το V-Sync. Πάντως το Neverwinter Nights λογικό είναι να παίζει με τόσα αν έχει ορίσει very high details.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα 60fps είναι τα max που έχει πιάσει δες, αν είναι ενεργοποιημένο το V-Sync. Πάντως το Neverwinter Nights λογικό είναι να παίζει με τόσα αν έχει ορίσει very high details.

 

δηλαδη τα 60 που το παιζω ειναι λιγα? και το vsync στο cs που το ειδες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...