Προς το περιεχόμενο

Ποια 22αρα να παρω


lambros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωπ.. φιλε μια ειναι η λυση αν διαθεσεισ 500 asus pg221 απλα τ σπαει τν εχω αγορασει εδω κ μισο μηνα κ τ σπαει... εχει bass προσθετα απο πισω δεσ κ μονο σου...

post-86748-129062960247_thumb.jpg

post-86748-129062960248_thumb.jpg

post-86748-129062960249_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία φαίνεται η Asus

 

οχι απλα ωραια.. με ξενερωνεισ ασχημα... μπεσ κ δεσ κ λειτουργεια αν δν βαριεσαι.. η καλυτερη με διαφορα τσ κατηγοριασ τσ κ μεγαλυτερησ σ λεω... απλα κορυφη.. αλλη μια super δημιουργια τησ asus...B)

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978102&product=1027077

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι απλα ωραια.. με ξενερωνεισ ασχημα... μπεσ κ δεσ κ λειτουργεια αν δν βαριεσαι.. η καλυτερη με διαφορα τσ κατηγοριασ τσ κ μεγαλυτερησ σ λεω... απλα κορυφη.. αλλη μια super δημιουργια τησ asus...B)

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978102&product=1027077

 

φίλε αν είναι να δώσεις τόσα πας σε EIZO S2231W .. που είναι Oθόνη :) περιτtά τα σχόλια, αλλά το παλικάρι είπε ως 300 οπότε πάει καρφωτά για LG..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε αν είναι να δώσεις τόσα πας σε EIZO S2231W .. που είναι Oθόνη :) περιτtά τα σχόλια, αλλά το παλικάρι είπε ως 300 οπότε πάει καρφωτά για LG..

 

φιλος αν ηξερες οντως δν θα τ ελεγες αυτο. εσυ κοιταζεισ μονο τ ονομα κ παιρνεισ?

επειδη η ειζο ειναι πιο γνωστη σε οθονες δν σημαινει οτι μπορεις να συγκρινεις αθτεσ τσ οθονες μονο με το ονομα.. check this out... camera,Component S-Video DVI-D D-Sub 15 pin,3 θύρες USB & Webcam,Χρόνος Απόκρισης <<2 ms>>.. πας να μου συγκρινης αυτη τν οθονη με τν συγκεκριμενη οθονη???? εγω θα ντρεπομουν παλι...

αποψη μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην συγκρίνουμε την κορυφαία Eizo (panel PVA) με Asus με panel TN... Θα πέσει φωτιά να μας κάψει! lol

 

επειδη μου φαινεται οτι θελει λεει ο καθενασ εδω μεσα πηγαινε να τς συγκρινεισ απο κοντα...

plaisio εχει asus standar , eizo δν γνωριζω..

τι εξοδους εχει η 'ασυγκριτη' eizo....

μονο το panel βλεπεις?

δηλ. σαν να μ λες η φερραρι εχει μικρο πορπαγκαζ αλλα επειδη τ σκοντα εχει μεγαλυτερο ειναι κ καλυτερο αμαξι ...

ελεος ρεεεεεε...

μαθαινουμε 5 βασικα πραγματα πριν μιλισουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην συγκρίνουμε την κορυφαία Eizo (panel PVA) με Asus με panel TN... Θα πέσει φωτιά να μας κάψει! lol

 

Εχεις απολυτο δικιο.:-D

 

Καμια σχεση τα PVA με τα ΤΝ...Ηδη βλεπω την διαφορα κια ξενερωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις απολυτο δικιο.:-D

 

Καμια σχεση τα PVA με τα ΤΝ...Ηδη βλεπω την διαφορα κια ξενερωνω.

 

πεσ μασ τσ εξοδουσ

χρονο αποκρισιης κ βλεπουμε μετα κ τ υπολοιπα

αφου τ πατε ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι γιατί δε βλέπω καμία μα καμία 22άρα με PVA panel (ούτε οι EIZO)???

 

Είδα και ένα άρθρο στο Xbitlabs που λέει ότι όλες οι 22άρες είναι απογοητευτικές ή έχουν κάποιο μειονέκτημα.

 

Και σαν να μην έφτανε αυτό, έχουν εκλείψει σε e-shop και plaisio οι 21" και οι μόνες που έχουν απομείνει είναι Eizo ή είναι πανάκριβες! Πιθανότατα PVA panel.

 

Αφού δεν το γλυτώνω που δεν το γλυτώνω το TN panel, γιατί να μην πάω σε 24" με 100-150? παραπάνω που από ότι βλέπω έχουν αρχίσει και κυκλοφορούν με Full HD (1920x1200) αναλύσεις?

 

Απελπισία οι TFT αυτό τον καιρό μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απελπισία οι TFT αυτό τον καιρό μου φαίνεται.

 

Το thread βέβαια είναι για τον μΠέο, αλλά εσύ μάλλον μιλάς σοβαρά :-)

 

Οπότε, γι' αυτό που λές θα διαφωνήσω. Είναι πολύ καλή εποχή για να πάρεις οθόνη.

Οι επιλογές είναι κυριολεκτικά άπειρες και σε μεγάλη γκάμα ιντσών, αλλά το πιο σημαντικότερο είναι να ξέρεις τι ψάχνεις. Το μόνο που μένει είναι να ψάξεις καλά(όχι αγχωτικά όπως τα περισσότερα φυντάνια:P).

Επίσης, μπορείς να κάνεις εξαιρετικές επιλογές αν δεν κοιτάς να βγάλεις από τη μύγα ξIggy:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...