Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με PiNG


krinos21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια ακουστε, συγκεκριμενα παιζω οnline game "Counter-Strike : Source"

εχω ενα προβλημα εδω και 2-3 βδομαδες με το ping.Απο τι βλεπω τα downloads γινονται με κανονικες ταχυτητες συγκεκριμενα εχω 1mbps κατεβαζω γυρω στα 100 kbps

Το παιχνιδι το επαιζα με 60 ms ping και τωρα τελευταια μου "Πεταει" 300 ms.Εγω εκανα ακομα και φορματ το συστημα μηπως εφταιγε κατι με το PC τελος παντων αλλα τιποτα.Μηπως ξερετε τι μπορει να φταιει?

 

Help :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε κάνα τρεις τεσσερεις μέρες μπορεί να γίνει οκ

Αν και εγώ όταν είχα 1024/256 την ήμερα ποτέ δεν μπορούσα να παίξω κανένα game είχα ping το λιγνότερα 600 ms και νύχτα μετά τής 2 είχα 60 μέχρι 80 και έπαιζα μια χαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε αυτο κανω περιμενω (να δουμε μεχρι ποτε χD) αλλα εδω και 2-3 βδομαδες αυτο κανω περιμενω αλλα απο'τι βλεπω δεν λεει να φτιαξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε αυτο κανω περιμενω (να δουμε μεχρι ποτε χD) αλλα εδω και 2-3 βδομαδες αυτο κανω περιμενω αλλα απο'τι βλεπω δεν λεει να φτιαξει.

 

Μπορίς να δηλώσεις και βλάβη(εγώ δεν δήλωσα τότε ποτέ βλάβη επιδει φοβόμουν μην φτιάξουνε τα pings και χαλάσουν ταχύτητα με 117 κατεβαζα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια ακουστε, συγκεκριμενα παιζω οnline game "Counter-Strike : Source"

εχω ενα προβλημα εδω και 2-3 βδομαδες με το ping.Απο τι βλεπω τα downloads γινονται με κανονικες ταχυτητες συγκεκριμενα εχω 1mbps κατεβαζω γυρω στα 100 kbps

Το παιχνιδι το επαιζα με 60 ms ping και τωρα τελευταια μου "Πεταει" 300 ms.Εγω εκανα ακομα και φορματ το συστημα μηπως εφταιγε κατι με το PC τελος παντων αλλα τιποτα.Μηπως ξερετε τι μπορει να φταιει?

 

Help :-(

 

Κρήτη είσαι ?

isp ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ακριβος το ιδιο προβλημα εχω , το πρωι εχω ping 160 και μετα τις 15:00 παει 580 .... και πριν ενα χρονο ειχα το ιδιο προβλημα και πηρα τις βλαβες , ενα τετραψηφιο νουμερο ειναι και το εφτιακσαν το con-x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...