Προς το περιεχόμενο

Ηεεελπ


geo7dlx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερές συμβουλές για εξειδικευμένες περιπτώσεις στο site σας, αλλά κανένας οδηγός για νέους. Θέλω να αρχίσω overclocking, διατίθεμαι αργότερα να πάρω accesories όπως εξαρτήματα αερό-ψυξης κλπ, προς το παρόν ας δούμε τι μπορεί να γίνει με το pc που έχω.

 

Πείτε μου τί θελετε να σας πω. Ότι χρειάζεστε. Αλλά σύντομα. Έχω φάει κόλλημα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το πάω αργά-αργά και προσαρμοσμένο στο σύστημά μου.

 

Edit: Ένα link παρακλώ γιατί με την σχολή και το proficiency του cambridge και του michigan.... no time to lose

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να ψαξω ρε παιδια? αφου λεμε δεν εχω ιδεα. Μερικες κατευθυντηριες γραμμες ζηταω. Εκανα σημερα και μια βολτα απο τιν στουρναρη στα μαγαζια. Χαθηκα στις επιλογες.

 

Εβγαλα λοιπον το εξης συμπερασμα. Θα περιμενω να γυρισει απο Φινλανδια το Nokia N93i που εχει παει για επισκευή και θα τραβήξω και ποστ-αρω φοτος απο το μηχανημα μου.

 

Σκεφτομαι να ξεκινισω με αλλαγη ψηκτρας επεξεργαστη και κατι αλλο τωρα που θελω να ρωτησω αλλα χρειαζεται να δειτε φοτος για να καταλαβετε ισως. Η Sapphire HD3870 μου έχει στο πανω μερος κατι σε τετραγωνο σχημα μεταλικο βιδωμενο πανω στην πλακετα και λεω μηπως εκει μπαινει εξτρα ψυκτρα περα του ανεμιστηρα zalman που εχει....

 

Βρηκα αυτην την φοτο να δειτε. Απλα στην φοτο δεν υπαρχει το μεταλικο. Αλλα αυτο ειναι το σημειο που σας λεω.

 

EDIT: Γιατι την μια την βγαζει τη φοτο η σελιδα και την αλλη δεν την δειχνει? εκει ειναι την βλεπω στο editing

http://www.ixbt.com/video3/images/rv670/hd3850-scan-front.jpg

 

hd3850-scan-front.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...