Προς το περιεχόμενο

παει το κινητο με τις βλακειες....


alt10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ,

σε προηγουμενο θεμα ειπα πως αγορασα το εξαρτηαμα για να παιρνει το κινητο εξτρα sim

τι το θελα....

1)κατεστρεψα μια καρτα sim λογο της ιδικη κοπης (ευτιχως καρτικινητο που ειχε ληξει)

2)η θηκη του μηχαηματος κατεστρεψε το κινητο μου K800i εκει που μπαινει η sim εβαλε πιο μεσα ενα απο τα 6 συρματακια που κανουν επαφη me tin sim

 

τωρα ερωτω τι κανω υποστιριζει η εγγυση ? η αν μπορω να κανω κατι αλλο?

 

 

ευχαριστω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να στο περασουν στην εγγυηση ουτε να το σκεφτεσαι...εγω φοβαμαι οτι μπορει να σου πουν οτι θελει αλλαγη η πλακετα ολοκληρη, γιατι δεν καθονται να κανουν μερεμετια σε πλακετες, οποτε λιγο σκουρα τα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μακακιες πληρωνονται:lol:

 

μπορεις βεβαια να το πας σε μη εξουσιοδοτημενο καταστημα, και αν εχει ορεξη ο μαστορας μπορει να στο διορθωσει φθηνα...χωρις βεβαια να αναλαβει ευθυνη για οτι συμβει;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, ενα μεταχειρισμενο σε αψογη κατασταση στο κουτι του κομπλε με εγγυηση μπορεις να το βρεις 150 ευρω...οποτε ρωτα στο service ποσο θα σου παρουν και βλεπεις τι κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα με μια καρφιτσα τραβιξα την ακρη του συρματος και επανηλθε αλλα οχι στην αρχικη του κατασταση τελικα δουλεψε η σιμ αλλα σκεφτομαι να το παω να το δουν ??? να το κανω ή οχι ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ιδρωνεσαι και αγχωνεσαι σαν δημοσιος υπαλληλος που παει να πληρωσει τη δοση του 316 :lol::lol::lol: πλακα κανω ωρε :-) τραβα το λιγακι παραπανω και θα επανελθει..αυτες οι ακιδες αντεχουν το ιδιο εκανα και στο δικο μου που με το βαλε βγαλε σιμ καρτες καποια στιγμη πεταγε "βαλτε καρτα σιμ"και το εφτιαξα ετσι...εαν ομως εισαι ολιγον τι "κουλος" και το σπασεις εισαι αξιος της μοιρας σου...οπως το να δωσεις 50 ευρω σε ενα σερβις για να σου φτιαξουν τετοια χαζη βλαβη...μην ταιζεις τσαμπα και βερεσε τους μαστορες μαθε να κανεις τπτ μονος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...