Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με windows media player.Τι να κανω?


KOSTAS@ant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο απιστευτο κι αν φαινεται,μου συμβαινει το εξης.Οταν παω να κανω αναπαραγωγη απλου κομματιου mp3 στο windows media player,μου εμφανιζει κανονικοτατα τη μπαρα του χρονου,με το σημαδακι να κινειται πανω κανονικα σαν να παιζει το κομματι,ολα ειναι ρυθμισμενα κανονικοτατα απο ρυθμισεις εντασης και τα ρεστα,ολα γενικα ΟΚ και στον υπολογιστη,κι ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!! Δηλαδη,ακρα του ταφου σιωπη ρε παιδι μου,πώς το λενε?

Για την ιστορια-και για να μην υπαρχουν αμφιβολιες σχετικα με τον αν φταιει κατι αλλο στο κομπιουτερ-το κομματακι επαιξε κανονικα και με το νομο με ενα αλλο προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο καποιες δοκιμες που εκανα,παρατηρησα πως συμβαινει με συγκεκριμενα κοματια.Τα οποια παντως ειναι mp3 ολα,και μεχρι προτεινος επαιζαν κανονικοτατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κρίνω κι από ένα post σου για τον msn,μάλλον σε...κατατρέχει η microsoft :-D

 

(..βρε μπας και δεν είναι αυθεντικά τα windows εεεεεεε;; )

 

πάντως,δοκίμασε να κάνεις 1 uninstall από το add-remove windows components,και μετά επανεγκατάσταση,να δούμε αν γίνεται κάτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.Τελικα,αποφασισα να μην το ψαξω περαιτερω,κι απλα να σουταρω την αηδια και να ακολουθησω την καταπληκτικη οδο του VLC,το οποιο ΠΑΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Να μην ειχε και αυτους τους ελεινους κωνους για σηματακι,μια χαρα θα ηταν...Το κομπιουτερ εχει γινει σαν υπο-κατασκευη δρομος,η σαν πιστα για αγωνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεσαι οπωσδήποτε να παίζεις "τα πάντα" σε ένα ; Γιατί και το winamp πχ μια χαρά παίζει σχεδόν όλα τα αρχεία, χωρίς να σε γεμίζει κώνους κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...