Προς το περιεχόμενο

Αγορά Laptop


el11980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους. Σκέφτομαι να αγοράσω laptop και προσανατολίζομαι για τον Toshiba A200-1IZ. Μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας? Η΄ έχετε κάτι άλλο να μου προτείνεται γύρω στα 1000 ευρώ? Ευχαριστώ...

 

http://www.megamarket.gr/toshibasatellitea2001iz-p-54942.html?ref=pathfinder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι αρνητικός λόγο αργού σκληρού. Πιστεύω δεν αξίζει τα χρήματα σαν αγορά.

 

Για τι χρήση θέλεις το φορητό ? Δώσε λίγα στοιχεία. Πάντως αυτή η περίοδος λόγο των νέων επεξεργαστών είναι μεταβατική καθώς όλες οι εταιρείες παρουσιάζουν τα καινούρια μοντέλα και φεύγει ότι stock υπάρχει στα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι μέσα στις επόμενες δύο εβδομάδες θα έχουμε τις περισσότερες προτάσεις από τις εταιρείες διαθέσιμες προς αγορά. Αντε σε κάποια λιγότερο εμπορικά μοντέλα να πάει ακόμα μια εβδομάδα πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα μοντέλα έρχονται απο τον Μάρτιο, ωστόσο οι τιμές των τοσίμπα είναι πολυ χαμηλές και μπορεις να επωφεληθεις απο τις εν λόγω προσφορές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή παιδιά δεν μιλάω για νέες σειρές. Αναφέρομαι σε μοντέλα με τους νέους (Penryn) επεξεργαστές που κάποια (λίγα) υπάρχουν ήδη στην αγορά. Πέραν των Turbo-X. Υπάρχει πχ ο αντικαταστάτης του Xi 2428-004 που είναι το Xi 2428-804 και φοράει τον Τ9300 στα 45nm 2,5GHz 6MB L2 Cache. Αν ψάξετε θα βρείτε και άλλες και άλλες προτάσεις. Απλά θα χρειαστούν 10-15 μέρες μέχρι να φτάσει η πλειοψηφία των μοντέλων των περισσότερων εταιρειών με τους νέους επεξεργαστές στα ράφια των καταστημάτων.

 

Κάποια από αυτά θα είναι απλά ανανεώσεις των ήδη υπάρχοντων μοντέλων με Penryn και άλλα οπως πχ το Sony VGN-CR31Z/R είναι ανανέωση της σειράς.

 

Νέες σειρές φορητών γενικά, ναι, αναμένονται σε ένα μήνα περίπου . Αλλά για αυτές δεν αξιζει να μπεις στη διαδικασία αναμονής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον φορητό τον χρειάζομαι για την δουλειά μου...επεξεργασία video και χρήση γενικότερα της σουίτας της Adobe. Πάντως απο μία γενικότερη έρευνα έχω καταλήξει στον Toshiba A200-1J0....1199 ευρώ....Μου φαίνεται αρκετά καλός απο άποψη χαρακτηριστικών....B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...