Προς το περιεχόμενο

Conn-x 768 Aναπροσαρμογη!8a μου δωσουν αλλο router?


paks

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχω conn-x 768 και ενα μοντεμ απλο.την συνδεση την ειχα κανει 1 χρονο πριν και τωρα πληρνωνω 22euro ενωμε τα λεφτα που δινω 8α μπορουσα να ειχα4mbps...αμα παω στον ote kai κανω απαπροσαρμογη 8α μου δωσουν καινουριο ρουτερ?το modemaki που εχω ειναι το sagem fast 800 και δεν πηγαινει παραπανω απο 800 ουτε καν δεν βγαζει

2l7xkco4b5jzjgnpr32p.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην δεν γραφουμε greeklish.επειδη εισαι νεος χρηστης στο εγραψα στα ελληνικα.πρωτη και τελευτεαι φορα.β.λογικα αμα πας σε αλλο προγραμμα 8α σου δωσουν αλλο ρουτερ.το μοντεμ που εχεις ειναι μεχρι 8Mbps εκτος αν δεν μπορει να τα πιασει η γραμμη σου.αλλα ειναι μεχρι 8 κατεβασμα και 1 ανεβασμα οπως ολα τα Usb modems .απλα ισως η γραμμη σου δεν φτανει παραπανω η μηπως ειχες 768 αντι για 1 megabit.επισης υπαρχει και το προγραμμα μεχρι 24mbps που ειναι λιγο πιο ακριβο ειτε forthnet ειτε οτε.εκει 8α παρεις adsl2+ ρουτερ.παντως ολα τα μοντεμ ειναι για πεταμα και αμα ημουν στην 8εση σου ειτε ρουτερ ειχα ειτε μοντεμ 8α ειχα παρει ρουτερ adsl2+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paks αποκλείται να πληρώνεις 22?, αφού αυτόματα όλοι οι κάτοχοι Conn-X μπήκαν στις νέες τιμές. Αρα πληρώνεις πλέον 16,50? / μήνα.

 

Από εκεί και πέρα -αν δεν κανω λάθος-, αν πάς από 4Mbps και πάνω σου δίνουν δώρο εσύρματο router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλως ηρ8ες στο φορουμ.β.οχι κεφαλεια.c. κλειδωνεις στα 4?ισως δεν σου εχουν κανει to account ακομα 4.d.κατεβασε απο http://www.ati.com για να δουμε τι ταχυτητα εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...