Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με το NOD32


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθω να βαλω το NOD32 V.2.70.39,αλλα δεν με αφηνει.Μου βγαζει ενα μηνυμα:

 

nod32cb3.jpg

 

Ειχα, προηγουμενα, βεβαια την trial εκδοση.Την απεγκατεστησα.Εχω διαγραψει τα παντα,απο registry & απο παντου.Δηλαδη απο οτι καταλαβαινω μου βρισκει οτι τρεχει ακομη.Τι να κανω? Ειμαι & ακαλυπτος αυτη την στιγμη απο antivirus...Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλε το AVG Free από download.com

 

και μετα κανε την προσευχη σου... ελεος ρε παιδια αυτη ειναι η εννοια του forum? ρωταει κατι το παιδι και ο αλλος απανταει οτι νανε μονο και μονο για 1 ποστ ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μετα κανε την προσευχη σου... ελεος ρε παιδια αυτη ειναι η εννοια του forum? ρωταει κατι το παιδι και ο αλλος απανταει οτι νανε μονο και μονο για 1 ποστ ακομα...

 

Μόλις τώρα δεν έκανες κι εσύ το ίδιο (κι εγώ); Αν πιστεύεις ότι κάποιο post δημιουργεί πρόβλημα, μπορείς να κάνεις κλικ στο εικονίδιο report.gif και να περιγράψεις την ένστασή σου. Θα αποσταλεί αυτόματα αναφορά στους διαχειριστές και αυτοί θα παρέμβουν, αν το κρίνουν σκόπιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ωρα,παιδια,πραγματι εβαλα το AVG Free Edition.Προηγουμενα καθαρισα & το Fixaki & οτι αλλο βρηκα απο το NOD32.Βεβαια μεσα στο μητρωο βρισκεις ενα σωρο απο υπολοιπα του NOD.Σβηνεις,σβηνεις & τελειωμο δεν εχεις.Τελος παντων,εαν αργοτερα θελησω να το ξαναβαλω,θα δουμε τι θα κανουμε...Ευχαριστω πολυ,παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...