Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω καλό παιχνίδι στα μέτρα μου


patsi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδία.Θα ήθελα να ρωτήσω αν εχει κανείς να μου προτείνει κανένα καλο παιχνιδι για pc με τα εξής χαρακτηριστικά:ram 1gb,2.6 επεξεργαστή,κάρτα γραφικών:nvidia geforce fx5200 series.Παίζω ολους τους τύπους παιχνιδιών αλλά κυρίως:RPG,First person και Action.Aν όμως υπαρχει και κατι αλλο καλο....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων....:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδία.Θα ήθελα να ρωτήσω αν εχει κανείς να μου προτείνει κανένα καλο παιχνιδι για pc με τα εξής χαρακτηριστικά:ram 1gb,2.6 επεξεργαστή,κάρτα γραφικών:nvidia geforce fx5200 series.Παίζω ολους τους τύπους παιχνιδιών αλλά κυρίως:RPG,First person και Action.Aν όμως υπαρχει και κατι αλλο καλο....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων....:lol:

 

με την καρτα γραφικων που εχεις τα ξεχνας ολα τα καινουργια οποτε πεξε κανενα call of duty 1 κανενα medal of honor allied assault και απο RPG πεξε κανενα world of warcraft;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε θα ΄κανω μια γρήγορη ανασκόπηση όσων εχω παίξει και δν εχω αντιμετοπίσει καννένα πρόβλημα.Rise of nations,Flight simulator,GTA San adreas.call of duty 1,2 και το αλλο 2,metal of honor pacific assault,nba 2008,pro 2008,Star Wars:knights of the old rebublik.Αυτα ειναι μερικά απο οσα επαιξά.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι τα έπαιξες και δεν αντιμετώπισες πρόβλημα εξαρτάται και από τι αναλύσεις βάζεις τι detail level.Πάντως μπορείς να πάιξεις αρκετά παίχνίδια σε low detail με χαμαηλή ανάλυση αν δεν σε ενοχλεί αυτό.

 

P.S=αν σ αρέσουν τα παιχνίδια τύπου cs υπάρχει ένα free ονόματι soldier front και θα σου παίξει με high details και είναι και πολύ ωραίο http://sfront.ijji.com/.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού παίζεις rpgs, ένα Planescape Torment είναι ότι πρέπει. Και αν θες να συνδυάσεις και λίγο 3rd person καταστάσεις, δοκίμασε το Ultima IX:Ascension.

 

Σαν τη μύγα μες στο γάλα! τς τς τς.

Πιο offtopic δεν ξανάγινε ;)

If you know what I mean...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...