Προς το περιεχόμενο

TeamSpeak Guide - Δημιουργία Server


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello insomniacs..

 

Ψάχνομαι εδω και καιρο..Να βρω εναν απλο και γρηγορο οδηγο για να κανω τον δικο μου server στο TS!

 

Google tried..δεν βοη8ησε πολυ..Στο Insomnia ηταν 2-3 Threads αλλα και πάλι δν απαντη8ηκε μια ακριβής λυση, σε μια κοπελια ειχε δω8εί λύση αλλα μεσω PM του billpepas (ο οποιος ειναι Banned, και απορω κιολλας γτ.. :rolleyes:).

 

Απορώ πως δν εχει δικό του Guide το Insomnia.gt γι'αυτο! :rolleyes:

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ! Καποιος απο εδω 8α εχει σηκωσει τον server του στο TS ή απλα 8α γνωριζει τον τροπο..Ειμαι σιγουρη οτι δν 8ελει ωρα..Μπορει καποιος να μου γραψει αυτα τα βηματα please?? :-)

 

Μακάρι να προλάβω να το κανω σήμερα..

 

Περιμένω απαντήσεις! :o

Koritsi_Gia_PC!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αν ειναι δυνατον....

 

Κανεις δν εχει χρησιμοποιησει το TeamSpeak??? :cry:

 

Εσύ που είσαι καταφερτζού σε αυτά, δε μπορείς να αναλάβεις να το στήσεις σιγά-σιγά και να γράψεις εσύ τον οδηγό; Σε κανένα forum δεν προσφέρουν κατά παραγγελία tutorials!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ που είσαι καταφερτζού σε αυτά, δε μπορείς να αναλάβεις να το στήσεις σιγά-σιγά και να γράψεις εσύ τον οδηγό; Σε κανένα forum δεν προσφέρουν κατά παραγγελία tutorials!

 

Ευχαρίστως να εκανα!!

 

Μια απαντησουλα ψαχνω και 8α σας το κανω το Guide..8ελει rl Money για να κανεις δικο σου server ή οχι? Δεν εχω account, τι στο καλο να κανω? :rolleyes:

 

Εαν καποιος ειχε σηκωσει μεσα σε μισο λεπτο με helpare γμτ.. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Για non-profit χρήση, δεν χρειάζεσαι license

 

2. Αφού δεν θα συνδέεσαι εσύ σε έτοιμους Teamspeak servers αλλά θα στήσεις τον δικό σου, δε χρειάζεσαι account

 

Αυτά μπορούσες να τα βρεις στο FAQ του Teamspeak site. Επίσης, στο forum τους βλέπω μερικά θέματα που μπορούν να σε βοηθήσουν στο στήσιμο :

 

Instructions to set up TeamSpeak 2.0 client and server

TeamSpeak 2 Client/Server Tutorials

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...