Προς το περιεχόμενο

Αγορά Κονσόλας


kyriakosv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρεται...

Προτίθεμαι να αγοράσω μια παιχνιδομηχανή.

Θα ήθελα την γνωμη σας για ποιά προτίνεται(έχω κοιτάξει το αντίστοιχο τόπικ PS3 VS XBOX 360).

Το κυριότερο όμως θα ήθελα να μου πείτε πού θα βρώ τις καλύτερες τιμές. Από το internet αλλά και από μαγαζια.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχνιδομηχανη θα παρεις δεν μπορω να σου πω, αυτη, η αυτη η εκεινη . ο λογος ειναι ποια ειναι τα κριτηρια σου για μια παιχνιδομηχανη.Αν Θες γραφικα και μεγαλη υποστηριξη ειναι μονοδρομος η xbox360 η ps3.Αν θες κατι διαφορετικο τοτε wii.Απο τιμες ειναι πανω κατω τα ιδια παντου.Μην μπεις στην λογικη να οργωσεις την αθηνα για να βρεις το φθηνοτερο μαγαζι θα εχεις φαει τα διπλασια σε εξοδα μετακινησης.Πηγαινε σε μια μεγαλη αλυσιδα καταστηματων που εχουν την δινατοτητα αγορας σε πολλες και ατοκες δοσεις με πιστωτικη καρτα, η να εχεις την προσοχη σου τωρα που ειναι οι εκπτωσεις στα καρφουρ γιατι συνηθηζουν να κανουν μεγαλες εκπτωσεις στα ειδη αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να περιμένεις μέχρι τις 28 φεβρουαρίου;

Θα γίνει μια μεγάλη ανακοίνωση τη συγκεκριμένη ημερομηνία από τη $ony.

Είτε θα ρίξει την τιμή του ps3 ή θα κυκλοφορήσει νέο πακέτο PS3 με Dual Shock 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol ρε gherudos....:-D

ειρωνευεται o bougas...

 

οχι φιλε μου δεν ειρωνευωμαι και καθολου μαλιστα.το εχω δει 100αδες φορες και εχω παιξει με το χειριστηριο του ps3,αλλα δεν ηξερα οτι το λενε σισαξις,και υπεθεσα οτι θα ειναι το dual shock 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...