Προς το περιεχόμενο

κωδικουσ για παιχνιδια


ksexilas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα

εχω 1 μεγαλο προβλημα

παιζω το TITAN QUEST v 1,20. Αρχικα ειχα το παλαιοτερο αλλα μοθ ειχε σπασει τα νευρα οταν εχανα μου επεφτε το expirience τωρα ειναι καλιτερα τα πραγματα αλλα μου εχει σπασει τα νευρα που το παιζω εδο και 9 μηνεσ συνολικα πανω απο 15 διαγορετικουσ παιχτες και ποτε δεν εχω κανει 1 πληρης στολη. 1 φορα καταφερα και εκανα σετ κρανος και περικνιμιδες.

που μπορω να βρω κωδικους μπασ και το συμπληρωσω το ριμαδι και το ευχαριστιθω..

εχω ψακσει σε πολλα site αλλα τιποτα..

ευχαριστω πολλυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα έπρεπε να κάνεις το topic στην κατηγορία PC Games

 

Από όσο έχω ψάξει δεν έχω βρε κωδικούς , βάλε trainer και πήγαινε στα bosses κάτι μπορεί να πετάξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

εχω 1 μεγαλο προβλημα

παιζω το TITAN QUEST v 1,20. Αρχικα ειχα το παλαιοτερο αλλα μοθ ειχε σπασει τα νευρα οταν εχανα μου επεφτε το expirience τωρα ειναι καλιτερα τα πραγματα αλλα μου εχει σπασει τα νευρα που το παιζω εδο και 9 μηνεσ συνολικα πανω απο 15 διαγορετικουσ παιχτες και ποτε δεν εχω κανει 1 πληρης στολη. 1 φορα καταφερα και εκανα σετ κρανος και περικνιμιδες.

που μπορω να βρω κωδικους μπασ και το συμπληρωσω το ριμαδι και το ευχαριστιθω..

εχω ψακσει σε πολλα site αλλα τιποτα..

ευχαριστω πολλυ

 

Η λυση στο προβλημα σου ειναι απλη. Η cpu θελει περισσοτερο ρευμα. Επισης κοιτα μηπως σε κρατανε οι μνημες λογω των υψηλων ρολογιων. Τσεκαρε θερμοκρασιες και πες μας.

 

 

ΕΛΕΟΣ:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, 2 μηνύματα έχει γράψει ο φίλος. Δείξτε λίγο επιοίκια. Ksexila εγώ δε ξέρω να σου απαντήσω, αλλά από ότι θα κατάλαβςε postare στα παιχνίδια. Καλή αρχή και αυτά δεν είναι τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...