Προς το περιεχόμενο

PS2


freedman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:cry: Παιδιά είμαι καινούργιος στο site και βλέπω οτι υπάρχει αρκετά αξιόλογη ενημέρωση για όλα. Θέλω να ρωτήσω κάτι και αν κάποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει. Εχω PS2 consola και έχω κατεβάσει απο το internet κάποια παιχνίδια για το PS2 όμως δεν είναι σε ISO μορφή. Είναι ένας φάκελος το κάθε παιχνίδι με τα αρχεία όλα μέσα και ενώ το έκαψα σε dvd δεν το παίζει η κονσόλα. Υπάρχει κάποιος τρόπος να μετατρέψω τον φάκελο αυτό σε ISO μορφή και να το γράψω μετά με το DVD Decrypter? :cry:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι ειπε ο Mr_Terror

αναλυτικα:κανεις extract το πρωτο rar με το winrar και μετα απο μονο του δημιουργει ενα φακελο με το iso αρχειο το οποιο το καις με το nero ή to alcohol στους χ8 σε tdk δισκακια dvd-r

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αρχείο RAR παιδιά. Είναι ενας απλός φάκελος με κάποια αρχεία μέσα. Δεν ξέρω αν αυτός που το ανέβασε , έχει όλα τα αρχεία μέσα.

Το έκανα nrg με το Nero , το έκανα ISO με το BurnImage , το αντέγραψα με Dvd Decrypter , ΤΙΠΟΤΑ δεν έγινε. Δεν ξέρω τι έκανε αυτός που το ανέβασε. Παντως κι άλλοι που το κετέβασαν δεν μπορεσαν να το κάψουν σε dvd και να παίζει μετά. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Game για PS2 ειναι το fahrenheit με τα εξης αρχεία:

MODULES και έχει μέσα IOPRP300.IMG

LIBSD.IRX

MCMAN.IRX

MCSERV.IRX

MTAPMAN.IRX

PADMAN.IRX

SIO2MAN.IRX

STREAM.IRX

OBJ και έχει μέσα : BYTECODE.BTC

SAVICONS και έχει μέσα : ICONEU.SYS και MAIN.ICO

VIDEOS και έχει μέσα : υποφάκελο UK , μεσα σε αυτον υποφακελο PS2 , μεσα σε αυτον υποφακελους NTSC και PAL και στους υποφακελους αυτους αρχεια τυπου ΒΙΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Game για PS2 ειναι το fahrenheit με τα εξης αρχεία:

MODULES και έχει μέσα IOPRP300.IMG

LIBSD.IRX

MCMAN.IRX

MCSERV.IRX

MTAPMAN.IRX

PADMAN.IRX

SIO2MAN.IRX

STREAM.IRX

OBJ και έχει μέσα : BYTECODE.BTC

SAVICONS και έχει μέσα : ICONEU.SYS και MAIN.ICO

VIDEOS και έχει μέσα : υποφάκελο UK , μεσα σε αυτον υποφακελο PS2 , μεσα σε αυτον υποφακελους NTSC και PAL και στους υποφακελους αυτους αρχεια τυπου ΒΙΚ

Επίσης έχει μέσα μόνα τους σαν αρχεία τα :

BIGFILE.DAT

BIGFILE.IDM

SLES_535.40

SYSTEM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...