Προς το περιεχόμενο

Κλειδωμένα αρχεία .avi


John-lamia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω κατευασει καποια βιντεακια div-x κ ενω βλεπω οτι ειναι 680mb μου προβαλουν ενα μηνημα 20 δευτερολεπτων οτι πρεπει να τα ξεκλιδωσω απο ενα αλλο site...

ξερει κανενας καποιο προγραμμα που να μου ξεκλιδοσει τα βιντεακια?

εχω δοκιμασει αρκετα, VirtualDub κ αλλα τετοια προγραμματα αλλα δεν μπορω να δω τιποτα αλλο περα απ το μηνημα ενεργοποιησης του αρχειου. αν το εχει κανει καποιος απο σας, ας βοιθησει κ μενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κατευασει καποια βιντεακια div-x κ ενω βλεπω οτι ειναι 680mb μου προβαλουν ενα μηνημα 20 δευτερολεπτων οτι πρεπει να τα ξεκλιδωσω απο ενα αλλο site...

ξερει κανενας καποιο προγραμμα που να μου ξεκλιδοσει τα βιντεακια?

εχω δοκιμασει αρκετα, VirtualDub κ αλλα τετοια προγραμματα αλλα δεν μπορω να δω τιποτα αλλο περα απ το μηνημα ενεργοποιησης του αρχειου. αν το εχει κανει καποιος απο σας, ας βοιθησει κ μενα....

 

Δεν υπάρχουν φίλε τα βιντεάκια είναι ''μούφες'' και μην μπεις στον κόπο να ψάχνεις στα site για δήθεν κλειδιά γιατί θα γεμίσεις με διάφορα απλώς την πάτησες όπως πολλοί άλλοι ένας από τους οποίους είμαι και εγώ. Απλώς να προσέχεις (π.χ. αν δεις βιντεάκι από AXXON άστο καλύτερα):X:X

 

Σημ: κλιδομένα το κλει με (ει) και με ωμέγα το (ω):-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τα "κατευασει" "μηνημα" "προβαλουν" και "βοιθησει" δεν...εμπίπτουν δηλαδή στους ...κανόνες του φόρουμ;;;;Άσε το παιδί να εκφραστεί όπως νομίζει...Βοήθεια για τα βίντεο ζήτησε κι όχι ορθογραφίας...

John-lamia,μακρύα από "κλειδωμένα" αρχεία γενικώς...Κατά πάσα πιθανότητα δεν θα έχουν oύτε αυτό που νόμισες ότι κατέβασες-κι ακόμη πιο πιθανό να γεμίσεις more spyware than you can handle...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τα "κατευασει" "μηνημα" "προβαλουν" και "βοιθησει" δεν...εμπίπτουν δηλαδή στους ...κανόνες του φόρουμ;;;;Άσε το παιδί να εκφραστεί όπως νομίζει...Βοήθεια για τα βίντεο ζήτησε κι όχι ορθογραφίας...

John-lamia,μακρύα από "κλειδωμένα" αρχεία γενικώς...Κατά πάσα πιθανότητα δεν θα έχουν oύτε αυτό που νόμισες ότι κατέβασες-κι ακόμη πιο πιθανό να γεμίσεις more spyware than you can handle...

 

εντάξει ρε washcloud για πλάκα το γραψα δεν πιστεύω να παραξεγήθηκε ο άνθρωπος τώρα τα υπόλοιπα τι τα ξανάγραψες αφού και εγώ τα ίδια του έγραψα μήπως τα 1074 ποστ έχουν μεγαλύτερη βαρύτητα;.:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως στη θέση του μάλλον θα παρεξηγιόμουνα-τουλάχιστον τόσο όσο παρεξηγήθηκες εσύ με την "παρατήρησή" μου,την οποία περισσότερο την έκανα για να νίωσει κάπου "δικαιωμένος" αν δει κάποια στιγμή το μήνυμά σου,και για να μην απαντήσει με "πειραγμένο" τρόπο...Όσο για τα "παραπανίσια" που έγραψα,όχι ότι θεώρησα ότι είπες κάτι λάθος-όντως στην ουσία τα λόγια σου επανέλαβα-αλλά λίγο το ότι μπορεί να σε πήρε στραβά,λίγο ότι δεν τα είπες "τόσο ξεκάθαρα",λίγο το ότι ε,να έκανα ένα ποστ "μόνο για την παρατήρηση" ;;;;

Για τα "1074" πάντως,σκέψου ότι και ο John-lamia μπορεί να το πήρε/πάρει λίγο στραβά,και να σκέφτηκε/σκεφτεί "τα 405 δηλαδή σε κάνουν grammar review member; "

(..όχι mamouxalos,δεν την έχω δει κάπως,κι εξήγησα για ποιούς λόγους "φλυάρησα"..)

Φιλικά πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...