Προς το περιεχόμενο

βυνιλιο


ioulia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολους,

 

Εχω μια συλλογη απο βυνιλια δεκαετιας 70-80 και ενδιαφερομαι να πουλησω καποια απο αυτα. μαλιστα μερικα ειναι και συλλεκτικα.

 

Ξερετε που θα μπορουσα να απευθυνθω εκτος απο ebay?

 

Ευχαριστω πολυ,

Ιουλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε ολους,

 

Εχω μια συλλογη απο βυνιλια δεκαετιας 70-80 και ενδιαφερομαι να πουλησω καποια απο αυτα. μαλιστα μερικα ειναι και συλλεκτικα.

 

Ξερετε που θα μπορουσα να απευθυνθω εκτος απο ebay?

 

Ευχαριστω πολυ,

Ιουλια

 

Γιατί δε βάζεις αγγελία και εδώ στην Insomnia στο section Αγγελίες - Πώληση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μην το κάνουμε Αγγελίες-section όμως, ε; Υπάρχουν σαφείς κανόνες σχετικά και δυστυχώς η Ιουλία δεν πληροί ακόμη τα κριτήρια για δημοσίευση αγγελίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε, μήπως να στείλει το αρχείο με τη λίστα σε κάποιον που δικαιούται να δημοσιεύσει αγγελία και να το κάνει εκ μέρους της; BTW κι εγώ ενδιαφέρομαι για τους δίσκους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι απλά θα το πάρουν όλοι σκηνή κορδόνι και θα το κάνουν έτσι και πάλι θα γίνει στις αγγελίες ένας χαμός :P

 

προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν θα ποστάρει κάποιος αγγελίες μόνο ή όχι αλλά φαντάσου να σκάνε 10 pm την βδομάδα στον χ χρήστη να ποστάρει μια αγγελία για κάποιον :-) απλά θα τον τρελάνουν και θα έχει άτομα πάλι που θέλουν μόνο να ποστάρουν αγγελίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην επιμένεις, ακολουθώντας την πεπατημένη κάνουμε τη δουλειά μας πιο εύκολα και απροβλημάτιστα. Αν πηγαίνουμε σχοινοβατώντας, εξαρτάται από το πόσο καλοί ακροβάτες είμαστε για το αν θα φάμε τα μούτρα μας ή όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vatos, σωστή απάντηση, δεν το είχα σκεφτεί έτσι, ευκαιρία να κάνω edit και το σχετικό μήνυμα.

parsifal, δεν επιμένω, απλά ρωτάω... Αν θες κάνε κι εσύ edit το μήνυμά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...