Προς το περιεχόμενο

bibliopolio.gr


1234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς τη συγκεκριμένη σελίδα για αγορές βιβλίων; Θέλω να παραγγείλω κάμια 10άρια βιβλία και θέλω να ακούσω εντυπώσεις, από αυτούς που έχουν ήδη παραγγείλει από 'κει.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι βρίσκω βιβλία που δεν βρίσκω σε άλλα μεγάλα ηλεκτρονικά βιβλιοπωλεία (π.χ. papasotiriou.gr ). Όντως τα έχει διαθέσιμα, όμως, ή θα τα παραγγείλω και θα με παίρνουν τηλέφωνο και θα μου λένε δεν έχουμε το ένα, δεν έχουμε το άλλο κλπ... Αυτό είναι που με ενδιαφέρει κυρίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mη σε προβληματίζει αυτό...

Απο τη στιγμή τα βιβλία που θέλεις υπάρχουν στο site, θα τα πάρεις.

Απλά αν κάποιο δεν είναι διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή στο stock, θα το παραγγείλουν και θα το έχεις σε λίγες μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέω γιατί παλιότερα με άλλα sites είχα πρόβλημα. Παράγγελνα π.χ. 5 βιβλία, με παίρνανε τηλ. μετά από 3-4 μέρες να μου πουν ότι δεν έχουν 2 από αυτά, πρόσθετα κάποια άλλα (επειδή ήθελα να διαθέσω ένα συγκεκριμένο ποσό για βιβλία), με παίρνανε μετά από 1-2 μέρες να μου πουν ότι δεν έχουν ένα άλλο (από τα πρώτα που παρήγγειλα) και πάει λέγοντας, με αποτέλεσμα να έχω στα χέρια μου την παραγγελία μου (αλλαγμένη ν φορές) μετά από 15-20 μέρες συνολικά. Τέτοια πράγματα θέλω να αποφύγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...