Προς το περιεχόμενο

Μια βοήθεια για Αθήνα!


vlcc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον παιδια φευγω σημερα για Αθηνα αι επειδη δεν εχω ιδεα απο περιοχες θελω βοηθεια!!

θα κατεβω με το τραινο στο στ.Λαρισης και πρεπει να περασω απο τις παρακατω περιοχες:

 

οδοσ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑ

 

Π.ΡΑΛΛΗ 97 ΡΕΝΤΗ

 

οδοσ Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

 

ΛΕΩΦΟΡΟ ΚΗΦΗΣΙΑΣ 125

 

ΛΕΩΦΟΡΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 75

 

θελω να ου πειτε απο πο να ξεκινησω και με ποια σειρα να τα παρω για να μην πληρωσω ενα καρο λεφτα για ταξι κανοντασ κυκλουσ!!:shifty:

 

ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ

 

THANKS:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οδοσ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑ

 

Π.ΡΑΛΛΗ ΡΕΝΤΗ

 

οδοσ Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

 

ΛΕΩΦΟΡΟ ΚΗΦΗΣΙΑΣ

 

ΛΕΩΦΟΡΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

μιλάς για δρόμους τεράστιους. βαλε και κάποιο νουμερο.

πχ πετρου ράλλη και πειραιώς συναντιούναι, στον ρέντη αλλα η πειραιώς ξεκινάει απο την ομόνοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάς για δρόμους τεράστιους. βαλε και κάποιο νουμερο.

πχ πετρου ράλλη και πειραιώς συναντιούναι, στον ρέντη αλλα η πειραιώς ξεκινάει απο την ομόνοια

 

ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΑ!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισε με την Πειραιώς που είναι και κοντά σου (περπατώντας πηγαίνεις από το σταθμό Λαρίσης - κάνα τέταρτο περπάτημα). Μετά πήγαινε Πέτρου Ράλλη μιας και είναι σχετικώς κοντά με αυτοκίνητο. Η Νέα Ιωνία είναι κοντά στη Φιλαδέλφεια, Δυτικά προάστια, οπότε εγώ θα πήγαινα μετά την Πέτρου Ράλλη αφού από του Ρέντη μπορείς να βγεις εθνική και να φτάσεις πολύ γρήγορα στη Ν. Ιωνία. Άφησε για το τέλος την Κηφησίας και τη Νέα Ερυθραία που είναι κοντά. Γιανα σου πω την αλήθεια σε βολεύει από Νεά Ιωνία να πας Κηφησίας και Ν. Ερυθραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισε με την Πειραιώς που είναι και κοντά σου (περπατώντας πηγαίνεις από το σταθμό Λαρίσης). Μετά πήγαινε Πέτρου Ράλλη μιας και είναι σχετικώς κοντά με αυτοκίνητο. Η Νέα Ιωνία είναι κοντά στη Φιλαδέλφεια, Δυτικά προάστια, οπότε εγώ θα πήγαινα μετά την Πέτρου Ράλλη αφού από του Ρέντη μπορείς να βγεις εθνική και να φτάσεις πολύ γρήγορα στη Ν. Ιωνία. Άφησε για το τέλος την Κηφησίας και τη Νέα Ερυθραία που είναι κοντά. Γιανα σου πω την αλήθεια σε βολεύει από Νεά Ιωνία να πας Κηφησίας και Ν. Ερυθραία.

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΗΣΩ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΟΥ:-):-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα :) Αν δε βαριέσαι πάντως το περπάτημα και έχεις χρόνο θα σου έλεγα να περπατήσεις μέχρι την Πειραιώς για να γλιτώσεις και τους ταρίφες.

 

Για να πάρεις μια ιδέα πού περίπου πρέπει να πας ρίξε μια ματιά στο χάρτη των Αθηνών:

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/el/b/b9/Χάρτης_Αθηνών.jpg

 

Η Ν.Ιωνία είναι ακριβώς πάνω από το δήμο Αθηνών, αν δεις και η Κηφησιά και η Νέα Ερυθραία είναι πιο βόρεια. Πάντως πρόσεξε να ξέρεις που θα πας στην Κηφησίας γιατί είναι πολύ μεγάλη λεωφόρος και ανά δήμο αλλάζει η αρίθμηση. Άλλο μέρος είναι π.χ. ο αριθμός 100 στο Ψυχικό και άλλο ο αριθμός 100 στο Μαρούσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα :) Αν δε βαριέσαι πάντως το περπάτημα και έχεις χρόνο θα σου έλεγα να περπατήσεις μέχρι την Πειραιώς για να γλυτώσεις και τους ταρίφες.

 

Για να πάρεις μια ιδέα πού περίπου πρέπει να πας ρίξε μια ματιά στο χάρτη των Αθηνών:

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/el/b/b9/Χάρτης_Αθηνών.jpg

 

χρονο εχω για περπατημα...ο καιροσ μασ τα χαλαει απο οτι βλεπω στην Τν.Σε ευχαριστω κ παλι..φευγω τωρα να παρω το τραινο!!χαιρετισματα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πρέπει να φύγει από βόρεια τα πράγματα θα είναι δύσκολα.

Χιόνι πάντως θα ρίξει μέχρι τη θάλασσα! Όλα αυτό δείχνουν τουλάχιστον τις τελευταίες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...