Προς το περιεχόμενο

Απο τα 2mbps στα 24mbps


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θέλω τα φώτα σας, πρόσφατα ανανέωσα την συνδρομή μου στην forthnet στα 2mbps για άλλους 6 μήνες με προπληρωμή στα 19,5ευρω το μήνα και έστειλα τα λεφτά, μπαίνοντας όμως στο site της forthnet είδα ότι ενεργοποιήθηκε το ιδιόκτητο δίκτυο της forthnet έως 24mbps στην περιοχή μου (Τρίπολη) με τιμή πάλι 19,5ευρω το μήνα.

Το θέμα είναι τώρα πως θα μεταφερθώ στο ιδιόκτητο δίκτυο της forthnet; Πρέπει να κάνω από ότι έμαθα μια αίτηση; Θα πρέπει να πληρώσω για την μετατροπή της γραμμής; Τα λεφτά που έχω ηδη προπληρωμένα για 6 μήνες θα ισχύουν ακόμα;

Όποιος έχει περάσει την όλη διαδικασία παρακαλώ ας βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πήρες πακέτο προσφοράς, πρέπει να περιμένεις να λήξει για να πας σε μεγαλύτερη ταχύτητα.

μπορούν να σε πάνε, αλλά θα χάσεις τα χρήματα που έχεις προπληρώσει όπως μου είχαν πει όταν ρώτησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ειχα ξεκινησει απο το adsl in a box πριν απο κανα 3 χρονια οταν ειχε πρωτο βγει και απο τοτε ανανεωνα την συνδρομη μου ανα 6 μηνο, δεν νομιζω να ισχυει οτι βρισκομαι ακομα σε πακετο προσφορας, ειδικα αν αναλογιστεις οτι η αρχικη ταχυτητα του adsl in a box ηταν στα 384kbps, και υστερα απο δικη μου απαιτηση εχει παει σημερα στα 2mbps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι με παιρνουν τηλεφωνο οταν ειναι να ληξει η συνδρομη στο τελος του 6μηνου με ρωταν αν θελω να συνεχισω την συνδρομη και στην συνεχεια στελνω τα λεφτα μεσω τραπεζικου εμβασματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε..εγώ νόμιζα ότι έχεις ανανεώσει με την αγορά κάποιου πακέτου.

λογικά δεν θα υπάρχει πρόβλημα τότε.

αλλά και πάλι ανάλογα με τα κέφια τους.

με τα 24 βέβαια θα έχεις 12μηνη δέσμευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρέπει να ρωτήσεις...

όταν έχεις αγοράσει πακέτο, τότε δεν σου τα δίνουν πίσω.

αφού έχεις προπληρώσει..πιθανώς να σου κάνουν μια επιστροφή ή να σου στέλνουν λογαριασμούς που είναι ήδη πληρωμένοι σύμφωνα με την καρτέλα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...