Προς το περιεχόμενο

λογαριασμος forthnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ηρθε ο πρωτος λογαριασμος του forthnet 2play.Δυστυχως για μενα το ποσο ηταν αρκετα μεγαλυτερο απο αυτο που περιμενα.Που μπορω να δω τον αναλυτικο λογαριασμο μου μεσω ιντερνετ?

Μηπως στον πρωτο λογαριασμο πληρωνω κατι παραπανω για την ενεργοποιηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.forthnet.gr/oam

 

Username ο αριθμός του τηλεφώνου σου. Το αρχικό password θα πρέπει να στο έχουν στείλει με επιστολή, ελπίζω να τα κρατάς σε κάποιον φάκελο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, είναι εντελώς άσχετο από τα στοιχεία που εισάγεις στον router για να συνδεθείς. Σου στέλνουν κάποιες μέρες μετά την ενεργοποίηση επιστολή με θέμα «Ενημέρωση για Κωδικούς Πρόσβασης στην Ηλεκτρονική Υπηρεσία Αναλυτικής Χρέωσης (OAM)». Δεν την έλαβες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, είναι εντελώς άσχετο από τα στοιχεία που εισάγεις στον router για να συνδεθείς. Σου στέλνουν κάποιες μέρες μετά την ενεργοποίηση επιστολή με θέμα «Ενημέρωση για Κωδικούς Πρόσβασης στην Ηλεκτρονική Υπηρεσία Αναλυτικής Χρέωσης (OAM)». Δεν την έλαβες ;

 

Οχι δεν μου ηρθε κατι τετοιο.Θα τους παρω αυριο τηλεφωνο να μου τον δωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλά και σε μένα κάνανε άπειρα λάθη... χρεώσανε 2play αντί για 2play soho, χρεώσανε την αορίστου χρόνου επάνω στην 2play, μετά αφαιρέσαν την αορίστου χωρίς να την προσθέσουν... ότι νά 'ναι... και επειδή υπήρχε αρνητικό ποσό από προηγούμενο λογαριασμό με στείλανε και σε τράπεζα, εννοώ δεν τα δεχόταν στο κατάστημά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε ο πρωτος λογαριασμος του forthnet 2play.Δυστυχως για μενα το ποσο ηταν αρκετα μεγαλυτερο απο αυτο που περιμενα.Που μπορω να δω τον αναλυτικο λογαριασμο μου μεσω ιντερνετ?

Μηπως στον πρωτο λογαριασμο πληρωνω κατι παραπανω για την ενεργοποιηση?

Πρέπει να σου έρχεται αναλυτικός λογαριασμός με όλα τα τηλέφωνα που έχεις καλέσει.Προσοχή, τα κινητά χρεώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Ρε παιδιά μου ήρθε λογαριασμός 84,70€ απο τα οποία 28,37 ειναι για το τέλος ενεργοποίησης, και 45,37 είναι για την DSLLUN-200 Συνδρομή 2play Απεριόριστα Σταθερά (01.10.2013-30.11.2013)

εξόφληση μέχρι  και 08.11.2013....

στο τηλέφωνο μου είχαν πει οτι θα δίνω 24.90 τον μήνα και εδώ με χρεώνουν και για τον επόμενο μήνα.... δεν θυμάμαι να μου είχαν πει κατι τέτοιο απο το τήλ

επίσης μου γράφει και κάπου 

VDSLLU-910 Ειδική έκπτωση 3 ευρώ ανά μήνα,ξέρει κανείς τι ειναι αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα σύνδεση; Φορητότητα; Το τέλος ενεργοποίησης είναι σωστό, από ότι καταλαβαίνω.

Στον πρώτο λογαριασμό πληρώνεται και ο επόμενος. Έτσι είναι σε όλους τους παρόχους, όπως και στα κινητά. Στον εκκαθαριστικό στο τέλος συμψηφίζονται, μην ανησυχείς.

Δεν ξέρω τι σημαίνει ο κάθε κωδικός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα σύνδεση είναι έφυγα από on και πήγα forthnet. Το τέλος ενεργοποίησης λογικό οκ μου το είχαν πει απλά δεν  ήξερα οτι προπληρώνω τον 2ο μήνα, άρα τον επόμενο μήνα δεν θα μου έρθει λογαριασμός;


πηρα τηλ και μου είπαν οτι πληρώνεις ανα 2μηνο δλδ τον επόμενο μηνα δεν θα έρθει λογαριασμός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Λογαριασμος ερχεται καθε δυο μηνες και ειναι  ο μηνας που περασε και ο επομενος μηνας.ΠΑΝΤΑ και σχεδον για ολους τους παροχους.παντα προπληρωνεις ενα μηνα που αμα διακοψεις θα στα δωσουν πισω η θα στα αφαιρεσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...