Προς το περιεχόμενο

Ασυρματη τηλεφωνικη εποικοινωνια με σταθερη τηλ. συσκευη


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει κατι τετοιο ??? Κατι σαν ακουστικο να "φοριετε" στο κεφαλι ή στο αυτι και να μπορει να δεχθει και να τερματιζει κλιση ?? Αν μπορει να κανει και μεταβιβαση κλισης ακομα καλυτερα...Το χρειαζεται η κοπελα στη γραμματεια στη δουλεια...

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς κάτι σαν ασύμαρτο με hands-free?

Αυτό το έχω σκεφτεί και εγώ πολλές φορές που είμαι σπίτι και παίζω στο pc ή κάνω κάποια δουλειά και θέλω παράλληλα να μιλάω στο τηλέφωνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα αυτα αλλα τα ασυρματα μαλλον ακριβα ειναι...

 

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=22&category=69980381

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα αυτα αλλα τα ασυρματα μαλλον ακριβα ειναι...

 

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=22&category=69980381

 

Εαν δεν κανω λαθος Γιαννη εχεις ασυρματο Panasonic ριξε μια ματια μηπως το μοντελο που εχεις εχει υποδοχη να μπει το handsfree.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν δεν κανω λαθος Γιαννη εχεις ασυρματο Panasonic ριξε μια ματια μηπως το μοντελο που εχεις εχει υποδοχη να μπει το handsfree.:-)

 

Μια χαρα θυμασαι φιλε μου...Εχω 3 ασυρματα Pansonic σπιτι.Θα κοιταξω μολις παω γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια !!!Εχω κι εδω αλλα δυο ασυρματα Panasonic αλλα αυτα δεν εχουν κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα θυμασαι φιλε μου...Εχω 3 ασυρματα Pansonic σπιτι.Θα κοιταξω μολις παω γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια !!!Εχω κι εδω αλλα δυο ασυρματα Panasonic αλλα αυτα δεν εχουν κατι τετοιο.

 

Δεν θυμαμαι το μοντελο ηταν παλιο και στην υποδοχη ειχε πλαστικο σκεπασμα ξεκουμπωνε και εβαζες το ακουστικο.Και τωρα αυτο που εχω δεν εχει,μηπως το ειχε μονο σε παλια μοντελα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...