Προς το περιεχόμενο

internet explorer 7! Προβλημα!!!


zikos__14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:shifty:Καλησπερα..αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον internet explorer 7.Έχω γνησιο λειτουργικο(xp home sp2) και παρόλο που εχω παρει ολες τις ενημερωμενες εκδοσεις, οταν ανοιγω αρκετα tabs(παραθυρα) και γενικοτερα σε καθε νεα σελιδα μου κολλαει και πρεπει να κλεισω ολα τα παραθυρα για να περιηγηθω στο internet. Υπαρχει καποια λυση? Βρηκα ενα αναλογο θεμα στο suport της microsoft και κανει λογο για ενα αρχειο dll.(Mshtml.dll) ωστοσο δε μπορω να το κατεβασω αυτονομα...Ευχαριστω προκαταβολικα! B)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shifty:Καλησπερα..αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον internet explorer 7.Έχω γνησιο λειτουργικο(xp home sp2) και παρόλο που εχω παρει ολες τις ενημερωμενες εκδοσεις, οταν ανοιγω αρκετα tabs(παραθυρα) και γενικοτερα σε καθε νεα σελιδα μου κολλαει και πρεπει να κλεισω ολα τα παραθυρα για να περιηγηθω στο internet. Υπαρχει καποια λυση? Βρηκα ενα αναλογο θεμα στο suport της microsoft και κανει λογο για ενα αρχειο dll.(Mshtml.dll) ωστοσο δε μπορω να το κατεβασω αυτονομα...Ευχαριστω προκαταβολικα! B)

 

Δοκίμασες repair της εγκατάστασης του ΙΕ7?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες repair της εγκατάστασης του ΙΕ7?

 

δοκιμασα και repair και το επανεγκατεστησα...απο οτι διαβασα ψαχνω για ενα αρχειο το οποιο δε μπορω να το κατεβασω μεσα απο τη microsoft...

(Όνομα αρχείου :Mshtml.dll

Έκδοση αρχείου :7.0.6000.20519

Μέγεθος αρχείου:3.580.928) :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα και repair και το επανεγκατεστησα...απο οτι διαβασα ψαχνω για ενα αρχειο το οποιο δε μπορω να το κατεβασω μεσα απο τη microsoft...

(Όνομα αρχείου :Mshtml.dll

Έκδοση αρχείου :7.0.6000.20519

Μέγεθος αρχείου:3.580.928) :devil:

 

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mshtml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το ειχα βρει το αρχειο απο το συγκεκριμενο site απλα δεν ηξερα αν θα επρεπε να το τρεξω απο ενα τετοιο site καθως προκειται για dll. Ευχαριστω παντως πολυ!B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα βρει το αρχειο απο το συγκεκριμενο site απλα δεν ηξερα αν θα επρεπε να το τρεξω απο ενα τετοιο site καθως προκειται για dll. Ευχαριστω παντως πολυ!B)

 

Τι έχει το site; Δεν νομίζω ότι είναι παράνομο... Διάβασε και τα σχόλια-οδηγίες από κάτω, ίσως σε βοηθήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έχει το site; Δεν νομίζω ότι είναι παράνομο... Διάβασε και τα σχόλια-οδηγίες από κάτω, ίσως σε βοηθήσουν...

 

το συγκεκριμενο αρχειο ειναι 1 mb μικροτερο απο αυτο που ψαχνω...αρα δεν μου κανει...αν βρεις κατι αλλο πες μου...thanks παντως...:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρεις το setup του IE7 και το κανεις extract μεσα απο εκει?

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=9AE91EBE-3385-447C-8A30-081805B2F90B&displaylang=en

Εδω το ανοιξα με το 7zip. Εσυ το ανοιγεις οπως θες

screenshotmu0.th.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...