Προς το περιεχόμενο

Καινουριο αλλα αργο router.Help


O mitsios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια,εχω ενα προβληματακι και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια.Με την αντικατασταση της γραμμης μου σε 24mbit απο την ΗΟL μου αντικατεστησαν το παλιο μου router το hibox με ενα της intracom το netfasteR IAD με αποτελεσμα αυτο το router να ειναι πολυ αργοτερο στο download και στο ανοιγμα των βιντεο.Οποτε τοποθετω το παλιο ολα ειναι πολυ γρηγοροτερα.Να φταιει το router η να ειναι καποια ρυθμιση?Καθε βοηθεια δεκτη.Ευχαριστω για το χρονο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που κλειδωνει το ενα που κλειδωνει το αλλο?κλεισε firewall και στα 2.επισης κανε απο καπου στα8ερα download.δοκιμασε firmware update.και τα 2 να ειναι πχ pppoe me llc αν παιζει ετσι ο provider sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν μπορω να βγαλω ακρη.Καταρχην firmware δεν υπαρχει οσο και αν εψαξα παντου.τα υπολοιπα οσο και αν τα αλλαξα δεν βελτιωθηκε τιποτα.δεν ξερω μηπως φταει κ η συνδεσμολογια γιατι στο τηλεφωνο ακουγεται αυτος που μιλαω σαν να ειναι η φωνη του απο μακρια.τι να πω,σκεφτομαι να αντικατασταθει.Το εχουμε μαζι με το γειτονα μου αλλα δεν ξερω ποια τελικα θα ειναι η τυχη του αν δεν διορθωθει η κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...