Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει Μητρική με Agp+Pci-e, ddr1+ddr2 (800), 775+coreduo???


NiCK-FirEsToRm-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να μια!!!! αλλά οχι και οτι καλυτερο κυκλοφορει!!! Αυτες οι υβριδικες υλοποιήσεις ειναι αστα να πανε!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα τη μητρικη που αναφερεις κ δε μου ειχε παρουσιασει ποτε προβλημα..Εκτος απο το πιο σημαντικο: αγορασα την 8800GT κ δεν την υποστηριζει...:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω ψάξει παντού και μόνο αυτήν την AsRock βρήκα...

η βλακεία ειναι το Pci-e X4 :P

+ το οτι είναι AsRock κ όχι GigaByte ας πούμε:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, μιας κι εγώ ψάχνομαι για υβριδικά μοντέλα, δεν υπάρχουν πολλές λύσεις. H ASrock (αξιοπρεπέστατη) βγάζει μοντέλα και για Intel και για AMD, με τα μέν πρώτα να έχουν 4χ PCIe και custom AGP που επίσημα υποστηρίζει πολύ λίγες κάρτες (ανεπίσημα, ψάχνεις και βλέπεις), τα δε δεύτερα (για AMD) να παρουσιάζουν ασυμβατότητα με τον συνδιασμό VIsta+multi-core CPU (προσωπικά μου είναι αδιάφορο μιας και δεν σκοπεύω να πηδήξω το PC μου και το μυαλό μου βάζοντας Vista)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που ζητάς τα δινει μονο η Asrock .

Χρησημοποιω την εκδοση για AMd και δεν εχω κανενα προβλημα

πιο συγκεκρημενα εχω πανω εναν /Χ2 3000+ Ram kingston 800Mhz

και καρτα AGP 7800GS+ windows xp pro.

Η μητρηκη υποστιρίζει 8Χ AGP.τωρα εαν θες AGP και Vista πιθανότατα θα εχεις πρόβλημα,γιαυτο ρηξε μια ματια στο site της Asrock για να δεις πιες καρτες AGP υποστηρηζονται.

 

αξίζει μονο σε περιπτωση που εχεις καλή καρτα agp και ακόμη δεν θες να την αλάξεις, περνεις μονο επεξεργαστή και μνήμη και την asrock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...