Προς το περιεχόμενο

youtube


egalps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα

Θέλω να ρωτήσω κάτι.Επειδή το έκανα εχτές για πρώτη φορά αλλά μάλλον το έκανα λάθος επειδή μέχρι τώρα δεν έχω δει αποτέλεσμα.

Ανέβασα ένα βιντεάκι στο youtube.Λοιπον στο step 1 συμπλήρωσα τη περιγραφή του video και στο step 2 το έκανα αναζήτηση .Αφού το βρήκα λοιπόν και πάτησα upload ,περίμενα αρκετό χρόνο ,δε ξέρω πόσο ακριβώς γιατί με πήρε ο ύπνος, και όταν ξύπνησα είδα οτι η διαδικασία είχε ολοκληρωθεί και ότι υπήρχε ένα μύνημα που μου έλεγε οτι το video που ανέβασα θα βρεθεί στα my videos μετά απο κάποια διαδικασία και επίσης μου έδωσε και ένα κωδικό για να κάνω λέει το video embed.Τέλος πάντων το video μέχρι τώρα δεν υπάρχει πουθενά στο youtube .Θα ήθελα λοιπόν τη βοήθεια σας .

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την απάντηση...Γι 'αυτό δεν έχει μπει ακόμα.Τώρα όμως άλλαξα γνώμη και επειδή του έκανα κάποιες μικροαλλαγές δε θέλω να μπει αυτό αλλά το βελτιωμένο.Υπάρχει τρόπος να γίνει αυτό;Το ξέρω είμαι βλάκας αλλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα στο account σου.

Μπορεί να μην στο βγάζει στην αναζήτηση αλλά στον λογαριασμό σου πρέπει να το εμφανίζει.

Πήγαινε στο manage my videos και πάτα Videos, Favorites, & Playlists.

Αν δείς το video σου εκεί κάντο remove και ανέβασε το καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...