Προς το περιεχόμενο

Ψήκτρα για pentium D830


pontios16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πλζπλζ...πείτε μου ποια είναι η καλύτερη ψήκτρα για τον επεξεργαστή μου γιατί έχει πολλά το πλαίσιο και τα Ε-ΣΗΟΠ και έχω μπερδευτεί πολύ....

Να είναι και όσο το δυνατόν ποιο όμορφη....το κουτί μου είναι ασημή χρώμα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ειναι η καλυτερη ψυκτρα για ολους τους επεξεργαστες η Thermalright 120 Ultra τωρα οσο αφορα την ομορφια είναι υποκειμενικο το θεμα! Αλλα για μενα σε μια ψυκτρα πρωτα κοιτας την αποδοση και μετα την ομορφια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου την είδα αλλά ο ανεμιστήρας εύκολα μπαίνει?

και δεν υπάρχει ποιο καλή για ποιο χαμηλούς βαθμούς?

ομορφιά δεν θα κοιτάξω και πολύ αρκεί να φύγουμε από τα καθημερινά.:P::p:d:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίααα!!!τέλος αυτήν θα πάρω και είδα και τα τεστ που κάναν και είναι φοβερό...

για πες τώρα και για την κάρτα γραφικών ποια είναι η καλύτερη(μιας και σε βρήκα μην σε χάσω:P).

thanks...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλτην μωρέ :P αλλά αν και την έχω σε μια 7900 έχω την εντύπωση πως η duorb πρέπει να είναι λίγο καλύτερη δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά βέβαια δεν έχω δει ούτε review ούτε τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για την κάρτα γραφικών δεν θα βάλω τώρα.

Να ρωτήσω τώρα κάτι άλλο....ξέρω πως θα πείτε ΝΑΙ χαχα.Λοιπών έχω τον pentium D 830 k motherboard 945gnt intel.Η βαθμοί που μου δείχνει το ENEREST Ultimate editor 2006 όταν δεν κάνω τίποτα είναι οι εξής:hard drive:30 , gpu:51 , <b>cpu:65</b> , motherboard:40.όταν δουλεύει fuel τότε η cpu πάει ακόμα και 80(σπάνια).θέλω αν μπορείτε να μου πείτε πόσο θα κατέβει η CPU με αυτήν την ψήκτρα που μου πρότεινε ο STM00192 που είναι κ η καλύτερη και να δω αν αξίζει να βάλω αυτήν ή καμιά υδρόψυξη αν και δεν θέλω λόγου κόστους και χώρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να ξερω την τωρινή κατασταση της ψυκτρας σου και του airflow στο κουτι σου αλλα λογικα η thermalright μαζι με ενα καλο ανεμιστηρι θα στον ριξει 15-20 βαθμους κατω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο stok ψύκτρα που έχω τώρα είναι σε πολύ καλή κατάσταση τοποθετημένη(εγώ την πέρασα)αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί ανεβάζει τέτοιες θερμοκρασίες.

Οκ αν είναι για 15-20 είναι εξαιρετικά πολύ καλά.Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες...

Τώρα για πες μου τη ανεμιστήρα να βάλω πάνω?? και αν γίνεται να είναι με φωτάκια ppp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...