Προς το περιεχόμενο

Linksys WAG354G


tasm2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους-ες θα ήθελα λίγη βοήθεια με το Linksys WAG354G συγκεκριμένα με το ασύρματο δύκτιο μένω στο 3ο οροφο και ο άλλος Η/Υ είναι στον 1ο οροφο ενω εχει 2-3 γραμμες σήμα χάνει την σύνδεση τι φταίει ; Σκέφτομαι να βγάλω την κεραία εξω απο το σπίτι με καλώδιο θα δουλέψει λέτε ; Και κατι τελευταίο γίνετε να δουλέψει σε ADSL 2+ ;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει upgrade το firmware σε 1.01.11 αλλα και παλι τα ιδια κανει ! Kαι το καναλι αλλαξα απο 6 το πηγα στο 11 και στο 1 και παλι χανω τη συνδεση με τον αλλο Η/Υ και οι δυο ειναι σταθεροι στον ενα εχω βαλει ασυρματη καρτα δυκτιου

ο αλλοσ ειναι μεσω καλωδιου ethernet στο linksys:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Εχω ενα linksys WAG354G και απο τοτε που εκανα upgrade το νεο firmware της Forthnet δεν μπορω να συνδεθω ασυρματα με το Notebook ενω με το Desktop ενσυρματα γινεται Πρεπει να πω οτι η διαρκεια του upgrade δεν ηταν οπως ελεγε στο text για 2 λεπτα αλλα πολυ περισσοτερο, και μαλιστα δεν ελεγε να σταματησει. Μηπως μπορει καποιος να μου δωσει καποια ιδεα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλως ηρθες στο φορουμ.το κανεισ reset sta defaults και το ξανασεταρεις.δοκιμαζεις με αλλο κλειδωμα και δοκιμαζεις αλλαγη καναλιου.επισης αλους drivers για την καρτα δικτυου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...