Προς το περιεχόμενο

γυναικεια θεματα


tzogoula

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια να κανω μια ερωτηση.θα μπορουσε να υπαρξει καποιο θεμα που να διαπραγματευεται γυναικειες αποριες?ετσι για να ξερουμε που να postαρουμε...θενξ:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προφανής θέση ενός τέτοιου θέματος είναι στο Μπλα Μπλα, θα πρέπει όμως να συνάδει με τους Όρους Χρήσης του Insomnia. Επίσης, υπάρχει μία τάση στο συγκεκριμένο υποφόρουμ να ξεφεύγουν σχετικά εύκολα τέτοια θέματα, με off-topics, χλευασμούς, ειρωνείες κλπ. Αν είναι αρκούντως σοβαρά τα γραφόμενα όμως, δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα. Και έχουμε και τον Lucifer εκεί να εποπτεύει, που είναι εγγύηση ποιότητας, ISO certified κλπ... :P Αν συναντήσεις προβλήματα, ρίξε μία κραυγή βοηθείας προς το μέρος του και θα παρέμβει για να τα κάνει όλα κόλασ...έεεε...να βάλει τα πράγματα στη θέση τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση εκανα βρε παιδια μη με φατε...B)

οσο για το cosmopolitan achilles δεν ηξερα καν την υπαρξη του...δεν μ ενδιαφερει να μιλαω με 15χρονα κοριτσακια...:X ειμαι 16:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είπες λεβέντη μουυυ? Είσαι λίγο γάβρος???

Δε μπειράζει. δε μπειράζει :P

 

Τζογούλα κοίτα να χαρείς τα νιάτα σου κορίτσι μου κι ασε μας εμάς τις γριές να ξεσηκώνουμε δαντέλες απο το σεξ-ιον του φόρουμ "εργόχειρο, όλες οι νεες τάσεις του κεντήματος" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είπες λεβέντη μουυυ? Είσαι λίγο γάβρος???

Δε μπειράζει. δε μπειράζει :P

 

Τζογούλα κοίτα να χαρείς τα νιάτα σου κορίτσι μου κι ασε μας εμάς τις γριές να ξεσηκώνουμε δαντέλες απο το σεξ-ιον του φόρουμ "εργόχειρο, όλες οι νεες τάσεις του κεντήματος" :P

 

περι ηλικιας...λογος ουδεις!!:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...