Προς το περιεχόμενο

Άγνωστος τύπος αρχείων


vwpolo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να 'σαι καλά που εκτίμησες το χρόνο που διέθεσα-αλλά συγνώμμη για ποιό ακριβώς πράγμα μου ζήτησες ;! :-) (εκτός κι αν εννοείς ότι "είπα" πολλά και μείναν' αχρείαστα....Αν είναι αυτό,no prob,ό,τι ξέρουμε λέμε,προσπαθώντας όσο μπορούμε να βοηθήσουμε,κι αν λέμε "παραπανίσια"...χαλάλι ;)

..Όσο για το ότι κατέβασες κάτι που είναι νορμάλ,πολύ ωραία,απλά αυτό που τόνισα εγώ είναι ότι αν υπάρχει περίπτωση να κατεβαίνουν και "τζούφια" αρχεία,τότε το εν λόγω site απλά εκμεταλλεύεται την διάθεση αυτών που θέλοντας να είναι οκ με το "νόμο",και πληρώνεται διακινώντας αρχεία που ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ μπορεί κανείς να βρει και να κατεβάσει μέσω free file sharing (και που πιθανώς δεν είναι "νόμιμα" ούτως ή άλλως επίσης...

Τελευταία συμβουλή,να είσαι επιφυλακτική με εγκαταστάσεις και κατεβάσματα,και κυρίως με το ΠΟΥ δίνεις-ενδεχομένως- αριθμό πιστωτικής....

Για να μην τραβάς τα μαλλιά σου στα καλά καθούμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

washcloud,αυτα τα τραβαω γιατι δεν μπορω να καταλαβω τη διαδικασια του free download με τα rapidshare account τι γινετε,οσο για τη πληρωμη, πληρωνω μεσω paypal οποτε εχω μια ας πουμε μια σιγουρια.

*συγνωμη σου ζητησα για τις γνωσεις μου στους υπολογιστες οι οποιες ειναι για κλαματα:-)

σ'ευχαριστω και παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...