Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση VGA


manolito_pao_13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή κάνω ανβάθμιση στο pc μου, θα ήθελα να μου προτείνετε κατι καλό σε τιμή απο 100-150.Δεν με ενδιαφέρει αν είναι ATI ή Nvidia.Τα παιχνίδια μου τα παίζω σε ανάλυση 1024x768.Θέλω να με βοηθήσετε γιατί ακούω πολλά και βλέπω ακόμα περισσότερα σε διάφορα sites στο ίντερνετ, οπότε και έχω μπερδευτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μητρική σου δέχεται AGP ή PCI-Express; Σε αυτά τα λεφτά παίρνεις μια 3850 της ATI που είναι φοβερή για τα λεφτά της και είσαι μια χαρά! Καλό θα ήταν πάντως να μας πεις και το σύστημα σου...

 

EDIT: Με πρόλαβαν οι από πάνω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ευχαριστώ και έχετε δίκιο.Το σύστημα μου το είχα αναφέρει σε ένα προηγούμενο τόπικ αλλά το ξαναλέω.Intel core 2 duo Ε6550 @ 2.33Ghz,2gb ram 667 cl5,sata hitachi 160 gb και τροφοδοτικό θα βάλω εντός της εβδομάδος ένα Chieftec 550W από πλαίσιο.Η μητρική και οι μνήμες είναι της Hewlett Packard.Και εγώ για μία 3850 κοίταζα στην αρχή αλλά βλέποντας σε διάφορα site λέγανε πως συνέφερε πολύ-και είχε καλύτερες επιδόσεις- nvidia 8600.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μάλλον δεν κατάλαβα καλά, υπάρχει site που να λέει ότι μια 8600 έχει καλύτερες επιδόσεις από μια 3850;;;; Εκτός και αν μπερδεύτηκες και θέλησες να γράψεις 8800 (GS)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμα και αν υπάρχει απλά δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα.

 

πάρε μία 3850 ή 8800gs όπως σου είπαν, και δώσε και κάτι παραπάνω για ένα καλύτερο PSU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...