Προς το περιεχόμενο

PC με 300 ευρώ


pavlaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλω να φτιάξω ένα pc χωρίς οθόνη μόνο για σερφαριζμα στο ιντερνετ για την ρεσεψιόν του ξενοδοχείου max 300 ευρώ αυτό που με ενδιαφέρει είναι αξιοπιστο όσον αφορά της ζημιές και να είναι μικρό σε μέγεθος από εκεί και πέρα τα βασικά + μια κάρτα για σύνδεση ασύρματα με το ρουτερ.

ακούω προτάσεις ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση

Θα χρειαστεί λειτουργικό σύστημα δεν γίνετε στην ρεσεψιόν μαύρο λογισμικό και πληκτρολόγιο- ποντίκι dvdw ξέρω λίγα τα λ7 αν κόψουμε κάρτα γραφικών και τροφοδοτικό και????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αυτό που με προβληματίζει ποιο πολύ είναι η combo μητρική κάρτα που θα χρησιμοποιήσω μιας και το σύστημα θα χρησιμοποιεί της δυο ενσωματωμένες κάρτες που έχει επάνω (γραφικών και ήχου) τι λέτε για Asrock διαβάζω ότι είναι φτηνές και καλές. Για επεξεργαστή seleron η AMD όσο αφορά την σταθερότητα – αντοχή δεν με νοιάζει ταχύτητα για σερφαρισμα θα είναι. Τώρα για τα υπόλοιπα θα βάλω ότι φτηνότερο βρω δεν βλέπω να έχουν και πολύ σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ψαχνω κι εγω κατι φτηνο, πειτε μου τη γνωμη σας γι αυτο....

 

http://www.shop21.gr//product/product.computers.asp?pfid=27720&prid=28449

 

για surf, κανα παιχνιδακι τυπου Mario, Word κλπ ελαφρες εφαρμογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε για κανα απλό παιχνιδάκι καλό είναι αλλα γενικά εγώ δε θα αγόραζα έτοιμες συνθέσεις...

 

Είναι προφανές ότι το τροφοδοτικό του είναι μάρκας μ'έκαψες, η κάρτα γραφικών onboard, μνήμη ό,τι πιο αργό, δίσκο με λίγα παραπάνω λεφτά θα μπορούσες να πάρεις έναν πολύ μεγαλύτερο κλπ-κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...