Προς το περιεχόμενο

Aγαπη μου συρικνωσα τον firefox!


tractioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eιναι ευκολο να μου πει καποιος πως θα λυσω το προβλημα στον firefox οπου οταν προσπαθω να ανοιξω φωτογραφιες σε ορισμενα site αυτος μικρενει κ χρειζετε να ξαναπατησω την μεγιστοποιηση για να επανελθει?

Τhanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί προφανώς οι σελίδες έχουν javasrcipt που να προσαρμόζει το μέγεθος του παραθύρου στο μέγεθος της εικόνας. Μία λύση είναι να απενεργοποιήσεις στον firefox την επιλογή "Μετακίνηση ή αλλαγή του μεγέθους των παραθύρων " στης ρυθμίσεις της javascript (Εργαλεία\Επιλογές\Περιεχόμενο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί προφανώς οι σελίδες έχουν javasrcipt που να προσαρμόζει το μέγεθος του παραθύρου στο μέγεθος της εικόνας. Μία λύση είναι να απενεργοποιήσεις στον firefox την επιλογή "Μετακίνηση ή αλλαγή του μεγέθους των παραθύρων " στης ρυθμίσεις της javascript (Εργαλεία\Επιλογές\Περιεχόμενο)

Aπολυτα σωστος!

Σ ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και εγω για να μην ανοιγω θεμα. Εχω ενα προβλημα με τον firefox. Οταν σε μια σελιδα εχει κουμπακια οπως αυτο με το search, αν το πατησω και μετα ξαναπαω πισω δε πατιεται. Πρεπει να κανω ανανεωση και μετα να το ξαναπατησω. Γιατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...