Προς το περιεχόμενο

AOC


georgios...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εννοείς αυτήν, την έχω εδώ και ένα μήνα περίπου και είμαι αρκετά ικανοποιημένος με την απόδοσή της σαν τηλεόραση-οθόνη γενικά και απόλυτα ικανοποιημένος με την απόδοσή της σε σχέση με το κόστος της. Η εικόνα είναι αρκετά καθαρή, τα χρώματα ζωντανά και η γωνία θέασης πολύ καλή. Για μένα η συγκεκριμένη έχει 2 προβληματάκια ένα είναι η έλλειψη DVI και το δεύτερο έιναι η χαμηλή της φωτεινότητα. Πάντως σ'αυτά τα λεφτά δε νομίζω να βρείς κάτι καλύτερο. Μια άλλη επιλογή είναι αυτή η οποία όμως δεν έχει HDMI και για μένα αυτό είναι μεγαλύτερο πρόβλημα από την έλλειψη DVI.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς αυτήν, την έχω εδώ και ένα μήνα περίπου και είμαι αρκετά ικανοποιημένος με την απόδοσή της σαν τηλεόραση-οθόνη γενικά και απόλυτα ικανοποιημένος με την απόδοσή της σε σχέση με το κόστος της. Η εικόνα είναι αρκετά καθαρή, τα χρώματα ζωντανά και η γωνία θέασης πολύ καλή. Για μένα η συγκεκριμένη έχει 2 προβληματάκια ένα είναι η έλλειψη DVI και το δεύτερο έιναι η χαμηλή της φωτεινότητα. Πάντως σ'αυτά τα λεφτά δε νομίζω να βρείς κάτι καλύτερο. Μια άλλη επιλογή είναι αυτή η οποία όμως δεν έχει HDMI και για μένα αυτό είναι μεγαλύτερο πρόβλημα από την έλλειψη DVI.

 

 

αυτη ακριβως εννοω. τι εννοεις ''χαμηλη φωτεινοτητα''? την εχεις δοκιμασει με ps3, xbox, σε HD ταινιες? ειναι θυγατρικη καμιας γνωστης μαρκας η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

angmar, μπορείς να συνδέσεις component στην AOC? Διάβαζα περίεργα πράγματα στο manual της.

Βεβαίως και μπορείς, μέσα στη συσκευασία έχει ένα καλώδιο component to vga. Σύνδεσα τη φέτα DVD μου με component στη μεριά της φέτας, έβαλα το vga στην τηλεόραση και όλα ΟΚ. Η εικόνα είναι απείρως καθαρότερη από αυτή του scart. Όσο για το HD περιεχόμενο, την έχω δοκιμάσει με HDrips και η εικόνα είναι άψογη. Δυστυχώς όμως δε μπορώ να σου δώσω πληροφορίες για απεικόνιση από ΧΒΟΧ και PS3 γιατί δεν έχω κάποιο διαθέσιμο να βάλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...