Προς το περιεχόμενο

Φτηνό pc


free-s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Θέλω να βάλω στη συλογή μου ένα pc σταθερό μόνο για σερφάρισμα και τίποτ άλλο!

Η φθηνότερη επιλογή ποιά λέτε ότι είναι?

Τι γτνώμη έχετε γι αυτη την σύνθεση? μου χρειάζετε και οθόνη! http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.912013

Ψάχνω ακόμα και μεταχειρισμένο έστω μόνο κουτί.

Μού είπαν ότι μεταχειρισμένο με p4 στα 3gh κάνει γύρω στα 100 ευρώ εκεί είναι η τιμή του ?γιατί με ενδιαφέρει!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!!:-)

Πήγα χθές στα carrefour και έχει σε προσφορά το ido pc σαλονιού μαζί με δορυφορικό πιάτο που συνδέεται.

Ασύρματο modem-ruter

Aσύρματο τηλέφωνο

Πληκτρολόγιο - ποντικι

Kαι 2 χρόνια adsl

Από 999 ευρώ στά 499!!!

Τί λέτε? έχει 500gb δίσκο, επεξεργαστή AMD 64 Χ 2 και λειτουργικό vista!

To link της altec με το προιον ειναι >http://www.altec.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλε κιτα καλιτερα τη εχει μεσα το κουτι, αν υπαρχει βεβεα καποιο προσπεκτους,

η ροτησε καποιον ηπευθινο για αυτην τη προσφορα? το οτι εχει μεσα καποια σιγκεκριμενα χαρακτιριστικα δεν σιμενει οτι ειναι καλο!!!! τι καρτα γραφεικων εχει? τι τροφοδοτικο?τι μητρηκη?ποση κ τι ιδουσ μνημη κ στα ποσα δοτλευει?αντιγραφεικο εχει?αντε ηδαμε επεξεργαστη κ ειναι καλο!!

σαν κατι προσφορες απ τα μουλτιραμα μου θιμιζει αυτο.... ;)

(Ε-SHOP.GR τα υπολιπα ειναι υποκαταστατα) :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλε κιτα καλιτερα τη εχει μεσα το κουτι, αν υπαρχει βεβεα καποιο προσπεκτους,

η ροτησε καποιον ηπευθινο για αυτην τη προσφορα? το οτι εχει μεσα καποια σιγκεκριμενα χαρακτιριστικα δεν σιμενει οτι ειναι καλο!!!! τι καρτα γραφεικων εχει? τι τροφοδοτικο?τι μητρηκη?ποση κ τι ιδουσ μνημη κ στα ποσα δοτλευει?αντιγραφεικο εχει?αντε ηδαμε επεξεργαστη κ ειναι καλο!!

σαν κατι προσφορες απ τα μουλτιραμα μου θιμιζει αυτο.... ;)

(Ε-SHOP.GR τα υπολιπα ειναι υποκαταστατα) :shifty:

 

A ξέχασα την μνήμη είναι 2 gb και εχει αντιγραφικό βέβαια παίρνει και εξωτερικό

Είδες το link? λόγω μισής τιμής το σκέφτομαι!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ακριβος ενας υπολογιστης, ειναι media center. κ προοριζεται για σαλονι, παντοσ ειναι καλη προταση αν θες να ασχολιθεις με σπασιμο σινδρομιτικων καναλιων.μπορει με μια sky-star να κανει θαυματα!!! πραγματα που δεν κανουν πανακριβοι δεκτες δορυφορικησ αποδικοποιησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξε John Lamia...για σερφαρισμα το θελει οποτε δεν θελει καμια φοβερη καρτα ουτε κανα σουπερ τροφοδοτικο και free-s απο που κι ως που κουτι 100 ευρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ποσα δινεις;

για τη χρηση θελεις το μηχανημα;

 

Συγνώμη για την παράληψη αλλά μόλις πήρα το altec που αναφέρω πιο πάνω και είναι το πρώτο του ποστ!!!

Φαίνεται πολλύ καλό με vista λειτουργικό και είναι πραγματικά σαλονιού!!!

Η τιμή του στα carrefour 499ε πρέπει να είναι τσάμπα!

Τι πληρώνεις?

Μου κάνει εντύπωση και το δορυφορικό πιάτο που είναι πολύ μεγάλο σε μέγεθος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι φοραει;

 

Μητρική http://www.chip.de/news/Hi-Fi-Mainboard-mit-HDMI-und-RGB-Port-von-MSI_26352480.html

Επεξεργαστής AMD ATHLON 64x2 4000+ 2,1 ghz

Kατασκευαστής MSI http://global.msi.com.tw/index.php?func=prodcpusupport&prod_no=1113&maincat_no=134

Μοντέλο MS 7329

2 gb μνήμη ram

bluetooth

wi-fi

dvd-rw

8 θύρες usb

card reader

hdmi

scart

καρτα για το δορυφορικό πιάτο

optical

s-video

7 chanel rca audio

rca audio & video

Windows vista home basic gr

Πληκτρολόγιο - ποντίκι microsoft

Δορυφορικό πιάτο μεγάλων διαστάσεων!

Τηλεχειριστήριο

2 χρόνια adsl μέχρι 24

5 χρόνια εγγύηση!!!!

Αυτά.

Δέν ξέρω αν ξέχασα κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω για 500euro είναι ευκαιρία αν σκεφτείς ότι έκανε 1000. Πώς και το έχουν στη μισή τιμή?

 

Βέβαια εμένα δε μου αρέσει αυτό το interface που έχει, όπως το είδα στο site, και μοιάζει λες και απευθύνεται σε παντελώς άσχετο κόσμο με υπολογιστές.

 

Πάντως αν σκευτείς ότι έχει και δορυφορικο 100αρι πιάτο, internet 2χρόνων (φαντάζομαι 1mbps?) νομίζω ότι ήταν ευκαιρία.

 

Εγώ σκεφτόμουν να αγοράσω δορυφορική κεραία και video recorder για τα προγραμματα της τηλεόρασης, αλλα νομίζω ότι αυτό το μηχανάκι τα συνδυάζει όλα και σε πολύ καλή τιμή.

 

(*) Δοκίμασες να γράψεις κανα δορυφορικό πρόγραμμα να μας πεις ποιότητα εγγραφής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...