Προς το περιεχόμενο

TOSHIBA-ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΗΧΟ!!!


afnman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα...

Εχω ενα Laptop Toshiba A200-14D και απο τοτε που έκανα φορματ οταν συνδεεω τα headset ή εξωτερικα ηχεία , δεν ακουγεται τιποτα απο αυτά παρα μόνο απο τα ηχεία του λαπτοπ...

Εχει κανεις υποψιν τι παίζει....;

Θελει καποια ρυθμιση;

Ευχαριστώ πολύ!!!

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...

Εχω ενα Laptop Toshiba A200-14D και απο τοτε που έκανα φορματ οταν συνδεεω τα headset ή εξωτερικα ηχεία , δεν ακουγεται τιποτα απο αυτά παρα μόνο απο τα ηχεία του λαπτοπ...

Εχει κανεις υποψιν τι παίζει....;

Θελει καποια ρυθμιση;

Ευχαριστώ πολύ!!!

:-)

 

Το πρόβλημα μπορεί να λυθεί ίσως με μια απλή αλλαγή driver. Για δοκίμασε όμως και κάτι άλλο....πήγαινε στο εικονίδιο του ήχου κάτω δεξία....πάτα δεξί κουμπί του mouse ---> playback devices και τσέκαρε σαν default device τα ακουστικά. Μου είχε δουλέψει σε ένα μηχάνημα με ανάλογο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο υπάρχει κανένα "κουλό" πρόβλημα που δεν έχεις δει? :lol:

Όλο καινούρια πράγματα μαθαίνω από εσένα!:-D

 

Αστα να πάνε... :-) To αντιμετώπισα πολύ πρόσφατα σε ένα VAIO με αντίστοιχο πρόβλημα και το tip λειτούργησε κανονικά. Τώρα όλα καλά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημειωση:

Εχουν Vista σαν λειτοργικο....

Αν μπορει να μου πει κανεις ακριβως τι να κάνω...

 

Για αρχή να διάβασεις την απάντηση που ήδη σου έδωσα :-D Πιο αναλυτικός δεν νομιζω να μπορούσα να γίνω σε αυτά που έγραψα.

 

Απο εκεί και πέρα δεν ξέρω αν προκειται για το ίδιο πρόβλημα αλλά αξίζει να δοκιμάσεις...εννοείται ότι πάντα για VISTA μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...