Προς το περιεχόμενο

LG L227WT-PF vs Samsung SM2232BW


vagdouk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους σας,

 

βρίσκομαι σε αναζήτηση 22' οθόνης και λόγω budget έχω καταλήξει στις 2 παρακάτω οθόνες... LG L227WT-PF και Samsung SM2232BW. Μόλις πουλήσω το υπέροχο,19' όμως, Fujitsu Siemens P19-1 monitor (κλαψ τα 600? :( ) έχω φύγει να πάρω 22'. Η χρήση που θέλω να κάνω είναι κυρίως ταινίες, office processing, browsing και κάποια παιχνίδια.

 

Αρχικά είχα καταλήξει στην LG λόγω χαρακτηριστικών αλλά με έχουν προβληματίσει κάποια reviews , σε ξένα site κυρίως.

 

Θα μπορούσατε να με βοηθήσετε?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους σας,

 

βρίσκομαι σε αναζήτηση 22' οθόνης και λόγω budget έχω καταλήξει στις 2 παρακάτω οθόνες... LG L227WT-PF και Samsung SM2232BW. Μόλις πουλήσω το υπέροχο,19' όμως, Fujitsu Siemens P19-1 monitor (κλαψ τα 600? :( ) έχω φύγει να πάρω 22'. Η χρήση που θέλω να κάνω είναι κυρίως ταινίες, office processing, browsing και κάποια παιχνίδια.

 

Αρχικά είχα καταλήξει στην LG λόγω χαρακτηριστικών αλλά με έχουν προβληματίσει κάποια reviews , σε ξένα site κυρίως.

 

Θα μπορούσατε να με βοηθήσετε?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Καλύτερα να βρείς κατάστημα που έχει και τα δύο μόνιτορ σε επίδειξη. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά και τα τεστ καλά είναι, αλλά το τι προτιμάς για τα μάτια σου το ξέρεις μόνο εσύ. Δες και την Samsung 226BW, είναι μιά χαρά για ταλεφτά της και τη χρήση που τη θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...