Προς το περιεχόμενο

Rapidshare Premium-Points ?? ερωτιση


jose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά να ρωτήσω τι κάνουμε τα points στο rapidshare...έχω μαζέψει 11016 ..

τo ότι έχω κάνει πολλούς λογαριασμούς σημαίνει ότι μου δίνει πόντους?

δηλαδή για να καταλάβετε έχω κάνει 2x2 μήνες για μένα 2x2 μήνες για δυο φίλους και 1x1 χρόνο σε έναν άλλο φίλο... αυτοί οι πόντοι που πάνε?

 

o δικος μου λογαριασμος λεει :

 

Hello, ********! Your Premium-Account is valid until Fri, 7. Mar 2008. If you want to extend your premium-account, just click on "Extend Account" below. You have collected 11016 Premium-Points so far. To download files with your Premium-Account, you have to know the URL of that file and click on it. For privacy-reasons we do not offer a search-engine (See FAQ). Thus your uploads are safe here and will only be downloaded by the people you give the URL to. In the last 5 days you have downloaded 7406 MB.

The server time while creating this page was: 20.02.2008 19:29:43

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθε λογαριασμος,εχει τους δικους του ποντους,και δεν παιζει κανενα απολυτος ρολο το αν εχεις 1,2 η 15.

οι ποντοι αυτοι προερχονται απο αρχεια που εσυ εχεις ανεβασει,και εχουνε κατεβασει αλλοι free users,(ενα μικρο ποσοστο των ποντων σου),και οι περισοτεροι (8000 δηλαδη) που σου δινει οταν κανεις εναν νεο λογαριασμο για 1 μηνα.τους ποντους αυτους,μολις συμπληρωσεις 10000,η κανεις ανανεωση τον λογαριασμο που εχεις αυτους τους ποντους,(και οχι καποιον αλλο),η ανοιγεις εναν νεο λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην περίπτωσή σου, μπορείς με τα 11016 να ανανεώσεις αυτόν που έχεις για 1 μήνα ακόμα

ή να φτιάξεις έναν καινούριο με ισχύ ένα μήνα από τη μέρα και ώρα ενεργοποίησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...