Προς το περιεχόμενο

NETGEAR wireless-g router


all3_n

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

Χρειάζομαι τη βοήθειά σας για ένα θέμα με το router που μόλις αγόρασα. Για την ακρίβεια, λόγω απροσεξίας αντί να παραγγείλω το αντίστοιχο modem router, αγόρασα ένα (σκέτο) wireless router... :cry: Και συγκεκριμένα αγόρασα το NETGEAR open source wireless-g router KWGR614. Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να αξιοποιήσω τη συγκεκριμένη συσκευή χωρίς να κλάψω τα λεφτά μου... Θα εκτιμούσα επίσης μια συγκεκριμένη πρόταση αγοράς αν χρειαστεί π.χ. ένα modem... Και εννοείται οτιδήποτε πιο συμβατό με το router μου θα προτιμηθεί!! Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Take care.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει RMA? Αν οχι ,τοτε το κρατας για μελλοντικη επεκταση....για τωρα αυτο σου κανει π.χ ...

http://www.ebuyer.com:80/product/52244

 

Το RMA τι είναι ακριβώς και πώς μπορεί να με βοηθήσει; Εγώ βασικά ζήτησα να αγοράσω κάτι επιπρόσθετα π.χ. όπως ένα απλό modemaki για να αξιοποιήσω το router... thx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινε το πισω.αν τωρα δεν μπορεις τοτε πολυ απλα με ενα ρουτερ modεμ 8α κανεις δουλεια.αν αυτο που πηρες ειναι ασυρματο μπορεις να το κανεις σαν ενα access point απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινε το πισω.αν τωρα δεν μπορεις τοτε πολυ απλα με ενα ρουτερ modεμ 8α κανεις δουλεια.αν αυτο που πηρες ειναι ασυρματο μπορεις να το κανεις σαν ενα access point απλα.

 

Δυστυχώς δε μπορώ να το επιστρέψω. Δλδ αν πάρω ένα modem όπως αυτό http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=951218 δε θα δουλέψει; Please help παιδιά την πάτησα πολύ άκυρα και δεν θέλω να το πετάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου αγόρασε ενα απλο modem και μαλλον θα κανεις την δουλεια σου. συνδεσε το modem που θα ειναι ενσυρματο με τον wireless router σοθ και ετσι θα εχεις ενα wireless modem - router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...