Προς το περιεχόμενο

Αγορά Wireless ADSL router


clevercitizen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Σε 10 μέρες τελειώνει (επιτέλους) η απαίσια σύνδεση adsl 1mbps της hol που έχω και σκέφτομαι να μεταβώ σε ΟΤΕ, CONN-X στα 2 Mbps, αφού σε επαρχία είναι ο μόνος σταθερός...Χρειάζομαι όμως πλέον και ασύρματη σύνδεση για το laptop την οποία το fritzbox που έχω δεν προσφέρει. Να προτιμήσω το SpeedTouch 585 από ΟΤΕ(απ ότι είδα είναι το μονο wireless για pstn που προσφέρει) ή κάποιο άλλο? Thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to speedtouch ειναι απο τα καλα και απο τα στα8ερα.επισης καλο ειναι το zyxel αλλα δεν το δινει ο οτε.μπορεις να κρατησεις και το Fritzz και απλα να βαλεις ενα access point.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους... μπορεί η ερώτηση να ακουστεί άσχετη αλλά θέλω να ρωτήσω το εξής. Στο σπίτι έχουμε 3 laptop και ασύρματο router και ομολογουμένως η πιο βολική θέση είναι το δικό μου δωμάτιο. Παρόλα αυτά αναγκάζομαι να μη μπορώ να μετακινήσω το λαπτοπ μου. υπάρχει κάποιο άλλο μόντεμ που να μη χρειάζεται να είναι συνδεδεμένο σε κανέναν υπολογιστή και να συνδέοντια όλοι ασύρματα? έχετε κάποια άλλη πρόταση? ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους... μπορεί η ερώτηση να ακουστεί άσχετη αλλά θέλω να ρωτήσω το εξής. Στο σπίτι έχουμε 3 laptop και ασύρματο router και ομολογουμένως η πιο βολική θέση είναι το δικό μου δωμάτιο. Παρόλα αυτά αναγκάζομαι να μη μπορώ να μετακινήσω το λαπτοπ μου. υπάρχει κάποιο άλλο μόντεμ που να μη χρειάζεται να είναι συνδεδεμένο σε κανέναν υπολογιστή και να συνδέοντια όλοι ασύρματα? έχετε κάποια άλλη πρόταση? ευχαριστώ πολύ.

 

αφου εχεις ασυρματο ρουτερ αν βαλεις και ασυρματη καρτα στο pc soy ολα 8α ειναι ασυρματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα για να λειτοθργησει πρεπει να είναι συνδεδεμένο τουλάχιστον με έναν υπολογιστη...όλα τα λαπτοπ μας έχουν wifi... το ρούτερ που έχω είναι είναι to linksys που ήταν στο κουτί της forthnet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια σχεση .εχω λινκσυς και δεν χριαζεται κανενα pc να ειναι με καλωδιο για να παιξει.σε κανενα ασυρματο ρουτερ δεν ισχυει αυτο και στο λεο με το χερι στιν φωτια γιατι εχω στησει απειρα ασυρματα.οχι ενα και δυο αλλα 500 και 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα για να λειτοθργησει πρεπει να είναι συνδεδεμένο τουλάχιστον με έναν υπολογιστη...όλα τα λαπτοπ μας έχουν wifi... το ρούτερ που έχω είναι είναι to linksys που ήταν στο κουτί της forthnet...

 

ΔΕΝ ισχύει αυτό σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...