Προς το περιεχόμενο

2Play + Netgear RangeMax -Ν Wireless


SALIN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω άν έχει κάποιος χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο ρουτερ με 2play, λόγω του ότι υπολογίζω το όλο κόστος κοντά στα 270 ευρώ και δεν θα ήθελα να βρεθώ με πρόβληματα ασυμβατότητας - αστάθειας. Ευχαριστώ πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστώ για την απάντηση.

Από setup πως το είδες? Ήταν σχετικά εύκολο?

Μερικές φορές που δοκίμασα αντί του siemens να βάλω ένα σχετικά παλιό ρουτερ της netgear το DG384, μετά από κανά 2 μέρες μου μπούκωνε την γραμμή και έκανε 2 μέρες η forthnet να την επαναφέρει. Ελπίζω με το συγκεκριμένο να φανώ λίγο πιο τυχερή...:-)

thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν δυσκολευτηκα στο setup.απλα σε ολα τα netgear παντα οταν τα σεταρω τα κανω και ενα firmware update παντα για να ειμαι σιγουρος.καλη αγορα να εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω άν έχει κάποιος χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο ρουτερ με 2play, λόγω του ότι υπολογίζω το όλο κόστος κοντά στα 270 ευρώ και δεν θα ήθελα να βρεθώ με πρόβληματα ασυμβατότητας - αστάθειας. Ευχαριστώ πολύ...

Εχω το DG 834 PN http://www.netgear.com/Products/RoutersandGateways/RangeMaxWirelessRoutersandGateways/DG834PN.aspx με 2play, με το USB WPN 111 σε desktop, παραλληλη χρηση laptop wireless φυσικα, πρωτη ημερα συνδεσης σημερα, αρκετες ωρες δουλεια χωρις κανενα προβλημα και καμμια αποσυνδεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...