Προς το περιεχόμενο

Liverpool FC


vamos vamos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

^^Μακαρι να τον εφερνε,ειναι πολυ καλος προπονητης αλλα κατι μου λεει οτι θα πανε για Βρετανο.Ελπιζω οχι τον King Kenny διοτι οσο τον λατρευουμε,εχει να κοουτσαρει ομαδα 15 χρονια!

 

Μήπως θα ήταν καλύτερο όμως να πάρει τον Dalglish που είναι και στις ακαδημίες και όσο να 'ναι, μια παραπάνω γνώση της αγγλικής πραγματικότητας την έχει; Το ότι ο Pellegrini ήταν στη Real δε μου λέει και κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H δουλειά του στη Villarreal θα έπρεπε να σου λέει. Νοτιοαμερικάνο Βενγκέρ τον φωνάζανε. Τώρα ο Νταλγκλίς δεν είναι προπονητής, πόσο μάλλον για ομάδα τέτοιου επιπέδου. Μόνο στην ψυχολογία των παιχτών θα έκανε δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δε λέω... Απλά ο προπονητής δεν είναι το μόνο πρόβλημα.

 

Εννοείται. Αν πάει και απαιτούνε πρωτάθλημα τον πρώτο χρόνο με 15 εκ. για μεταγραφές δεν γίνεται δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ολα αυτα αλλα μηπως ξεχναμε οτι αν φυγουν οι καλοι παιχτες και δεν υπαρχουν λεφτα για σωστη ενισχυση οποιος και να ειναι ο προπονητης δεν θα μπορεσει να ανεβασει την ομαδα εκει που της αξιζει? Η καρεκλα του προπονητη απο μονη της ειναι ηλεκτρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι ο Pellegrini ήταν στη Real δε μου λέει και κάτι.

 

Για το εργο του στην Βιγιαρεαλ κυριως.Επισης δεν πηγε ασχημα στην Ρεαλ(αν εξαιρεσεις την πορεια στο Τσ.Λιγκ).96 βαθμους και 102 γκολ υπερ.Απλα ετυχε στην ισως καλυτερη Μπαρτσα ever(αντε 2η καλυτερη).Δεν ειναι λαθος του,που ειναι τσιρκο πραγματικο η Ρεαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ολα αυτα αλλα μηπως ξεχναμε οτι αν φυγουν οι καλοι παιχτες και δεν υπαρχουν λεφτα για σωστη ενισχυση οποιος και να ειναι ο προπονητης δεν θα μπορεσει να ανεβασει την ομαδα εκει που της αξιζει? Η καρεκλα του προπονητη απο μονη της ειναι ηλεκτρικη

 

Το ότι στη σεζόν που μας έρχεται, η ομάδα δεν θα βρίσκεται εκεί που της αξίζει το θεωρώ δεδομένο. Το θέμα είναι να χτιστεί μια ομάδα για τα επόμενα χρόνια, με δεδομένο ότι οι καλοί παίκτες θα φύγουν (έτσι το κόβω εγώ). Θα πρέπει να κάνουμε υπομονή δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι τον Hodgson please.Θα παμε να πνιγουμε ολοι στο ποταμι του Mersey.

Εν τω μεταξυ,οι μερες περνανε και ακομα καμια ανακοινωση για προπονητη.Ποτε περιμενουν αληθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Ο Τζο Κοουλ για τα επομενα 4 χρονια παιχτης της Λιβερπουλ,αν περασει τα ιατρικα.Αντε και ενα καλο νεο μετα απο πολυ καιρο.Εχει κακο ιστορικο τραυματισμων αλλα οσο να'ναι ειναι απο τους λιγους Αγγλους παιχτες που ξερουν μπαλα.

 

http://www.sport-fm.gr/article/283642

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τζο Κοουλ για τα επομενα 4 χρονια παιχτης της Λιβερπουλ,αν περασει τα ιατρικα.Αντε και ενα καλο νεο μετα απο πολυ καιρο.Εχει κακο ιστορικο τραυματισμων αλλα οσο να'ναι ειναι απο τους λιγους Αγγλους παιχτες που ξερουν μπαλα.

 

http://www.sport-fm.gr/article/283642

 

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

 

ειμαι chelsea και ο αγαπημενος μου παικτης o joe

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...