Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Crypto F330


agoraki_23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καταρχάς να σας πω ότι από τη Τρίτη δε μπορώ να συνδεθώ με το ρουτεράκι αυτό και έχω φάει τον κόσμο να βρω το γιατί.

Συνδέθηκα μετά από αλλεπάλληλα τηλέφωνα ότι δεν έχει πρόβλημα η γραμμή μου διότι είμαι σε διαδικασία μεταφοράς στο ιδιόκτητο της Forthnet μετά από δική μου σκέψη ότι φταίει ή οι ρυθμίσεις ή το ρούτερ με το παλιό f200 μοντεμάκι που είχα.Να ναι καλα...

Το λαμπάκι ADSL και Data πλέον δεν ανάβει στο ρούτερ και έχω τις σωστές ρυθμίσεις ενώ με το μοντεμάκι μετά από μια μικρή ρύθμιση επειδή δε μου έβρισκε πόρτα στις ρυθμίσεις του connection από no permanent το έκανα permanent και ευτυχώς με σύνδεσε.

Τα παιξε το ρουτεράκι?

Τι να κάνω ρε παιδιά?

Η τεχνική υποστήριξη δηλαδή τι να πω ,μάλλον καλύτερος τεχνικός είμαι εγώ από αυτούς.

Και ειλικρινά το πιστεύω.

Πολλοί άσχετοι μαζεύτηκαν εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα απλο τεστ.oti kai να γινει μα οτι και να γινει ειτε βαλεις πανω τηλεφωνικο καλωδιο ειτε οχι στο crypto το adsl πρεπει να αναβοσβηνει.αν οχι τοτε το πας για αλλαγη αν και κατα την γνωμη μου πετατο και περιμενε να ερθει το siemens απο την forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό περιμένω κι εγώ..Να μου έρθει το άλλο ρουτεράκι από την εταιρεία...

Ούτως η άλλως αυτό δεν έλεγε και πολλά..

Πολύ παράξενο όμως...Άρα τα παιξε με αυτά που μου λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν από τη Forthnet σε μέιλ που τους έστειλα ότι δε δικαιούμαι εξοπλισμό που μπήκα στο ιδιόκτητο επειδή ήμουν ήδη συνδρομητής του.

Μας δουλεύουν ρε παιδά?

Δε μιλάει πουθενά για υφιστάμενους και νέους,μιλάει για δωρεάν εξοπλισμό στο πρόγραμμα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολοθούν να μου λένε ότι δε δικαιούμαι εξοπλισμό.

Κι όμως έμαθα από φίλο ότι σε κατάστημα Forthnet του δώσανε εξοπλισμό κι ασ ήταν από πριν συνδρομητής με 1mbps.

Μας δουλεύουν ρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εγινε η αιτηση σε καταστημα πρεπει να δινουν αν εγινε απο τηλεφωνικα μαλλον οχι.

 

Σου φαίνετε λογικό αυτό?

Προχειροδουλειά εμένα μου φαίνετε και δε ταιριαζει στο προφίλ της εταιρείας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...