Προς το περιεχόμενο

επειγοντως βοηθεια


krss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω το Modem το speedtouch το 530.εχω βαλει κωδικους για να εχω προσβαση σε αυτο οταν το κανω για παραδειγμα εγκατασταση αλλα εχω ξεχασει τους κωδικους και δεν μπορω να κανω τωρα την εγκατασταση.ξερει κανεις κανα τροπο να λυσω το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hard reset θα κανεις για να επαναφερεις τις αρχικες ρυθμισεις στο μοντεμ. το συγκεκριμενο δεν το εχω λειτουργησει αλλα συνηθως στο πισω μερος υπαρχει ενα κουμπι που δεν μπορεις να το πατησεις με το χερι παρε ενα στυλο ή κατι πορομοιο και πατησετο μεχρι να δεις οτι το μοντεμ κανει restart τοτε θα επαναφερεις τις αρχικες ρυθμισεις του κατασκευαστη, και το username και to password για να μπαινεις στο μοντεμ θα ειναι τα εργοστσιακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αθτο δεν εχει κουμπακι οποτε πρεπει να κανεις το παρακατω.βγαζεις το μοδεμ απο την πριζα και το βαζεις.με το ποθ το βαλεις το power ειναι πορτοκαλι με το που γινει πρασινο πατας το κουμπι μια φορα μπροστα και μετα απο 2-3 δεπτερολεπτα που ξανααναβοσβηνει πρασινο το πατας αλλη μια φορα.αν εχει πετυχει 8α αναψουν και τα τρια πρασινα και 8α ξανασβησουν και 8α εχει κανει eboot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...